O násPro veškeré informace o organizaci Canon  |   Kde koupitNajděte si vašeho nejbližšího dodavatele Canon výrobků a řešení |   KontaktKontaktní informace pro globální operace Canon Canon Czech Republic
         
Home > Produkty pro domácnost > Vyhledávač produktů > Laserové tiskárny > i-SENSYS LBP3000

Canon i-SENSYS LBP3000
Laserové tiskárny

Archivovaný produkt

LBP3000

Rychlost a kvalita laserového tisku je přesně taková, jakou očekáváte, díky modelu
i-SENSYS LBP3000. Pokročilé technologie společnosti Canon zajišťují rychlý výstup, zdokonalenou kvalitu tisku a výjimečně snadnou obsluhu.

Vlastnosti

  • Vysoká rychlost tisku: 14 stránek za minutu
  • Není nutné čekat na zahřátí přístroje ani na žádné další akce –  první výtisk je k dispozici velmi rychle.
  • Kazeta vše v jednom: snadná výměna, nepřetržitě vysoká kvalita výstupů
  • Vysoká kvalita laserového tisku: Ekvivalent 2 400 × 600 dpi pomocí funkce automatické úpravy obrázku
Rychlá a spolehlivá profesionální laserová tiskárnaRYCHLOST, KTEROU POTŘEBUJETE
Při rychlosti tisku 14 stránek za minutu dodává model i-SENSYS LBP3000 dokumenty v okamžik, kdy je potřebujete. Není nutné dodržovat žádnou zahřívací dobu a díky fixační technologii On-Demand nemusíte čekat. Kromě toho se první výtisk vytiskne rychle za dobu kratší než 9,3 sekundy a to díky moderním technologiím společnosti Canon CAPT & SCoA.

PRAKTICKÁ KAZETA VŠE-V-JEDNOM
Stačí vyměnit jedinečnou kazetu Canon vše-v-jednom obsahující toner a veškeré důležité součásti a vaše tiskárna bude opět jako nová. Neuděláte žádný nepořádek, nemusíte se obávat o údržbu a budete moci těžit z neustále vysoké kvality výstupů po celou dobu životnosti vašeho přístroje. Jedna kazeta stačí na vytisknutí až 2 000 stran A4 (podle normy ISO/IEC 19752)a navíc je zde ještě režim úspory toneru, který počet stránek významně zvyšuje a dále tak snižuje náklady.

PŮSOBIVÁ KVALITA TISKU
Dopřejte si výjimečnou kvalitu laserového tisku pro jakoukoli práci. Tato tiskárna i-SENSYS zajišťuje vysoké rozlišení 600 x 600 dpi, které je při použití automatické úpravy obrázku rozšířeno až na 2 400 x 600 dpi. Koncový výsledek předčí veškerá očekávání díky ostrému textu a ostré zřetelné grafice.

MALÁ, TICHÁ A STYLOVÁ
Pro svoji kompaktní tiskárnu snadno najdete místo, je tichá a vypadá v jakémkoli prostředí stylově. Flexibilní zpracování papíru a víceúčelový zásobník na 150 listů nabízejí plné pohodlí i při zpracování vysokého objemu práce.

VOLITELNÝ SÍŤOVÝ TISK
Laserové tiskové prostředky mohou sdílet pracovní skupiny. Potřebujete jen volitelný tiskový server AXIS 1650, který lze rychle a snadno nainstalovat, a z přístroje tak uděláte skutečně produktivní síťovou tiskárnu.

TECHNOLOGIE CANON PRO SNADNÉ POUŽITÍ A EFEKTIVNOST
Technologie CAPT (Canon Advanced Printing Technology) zajišťuje skvělou kvalitu laserového tisku a obzvláště snadné použití. Poskytuje jednoduché grafické rozhraní Windows s praktickou funkcí „sound assist“, takže je možné bez námahy tisknout vysoce kvalitní profesionální dokumenty. Architektura SCoA (Smart Compression Architecture) automaticky komprimuje data v počítači před odesláním do tiskárny. To znamená, že tato dat jsou zpracována mnohem rychleji a s využitím menšího množství paměti v tiskárně.

 Vytiskněte tuto stránku 

Soubory ke stažení
Brožury
Ovladače
Související produkty
Laserová multifunkční zařízení
Digitální osobní kopírky
  © Copyright (autorské právo) 2011   |   Smluvní podmínky   |   Sitemap
  © Copyright (autorské právo) 2009   |   Smluvní podmínky