no consumer

Nadšení pro zpracování obrazu i pro zaměstnance

Grace, marketing a PR

Rozjeďte svoji kariéru na nejvyšší obrátky

Siddharth, prodej a konzultace

Jsme víc, než jenom firma

Graham, management

Nadšení pro zpracování obrazu i pro zaměstnance

Claire, obchodní administrativa

Rozjeďte svoji kariéru na nejvyšší obrátky

Antonello, prodej a konzultace

Našich cílů dosáhneme společně

Oliver, obchodní řešení a IT, a Nicola, prodej a konzultace

Canon a kariéra

Kariéra ve společnosti Canon plně souvisí s nadšením. Právě nadšení a smysl pro hrdost nás pohání k práci a výsledkům. To je jedním z důvodů, proč jsme inovátorskou špičkou ve zpracování obrazu – od produktů, řešení a služeb pro spotřebitele a firmy až po oblast vysílání a zdravotnictví.

Přehled volných pracovních míst v Canon CZ

Prodej a konzultace

Pokud jste se vždy chtěli stát součástí týmu zabývajícího se prodejem služeb a řešení, které si získaly renomé po celém světě, a pokud žijete a dýcháte pro zpracování obrazu, mohli byste ve společnosti Canon rozjet svoji kariéru na vyšší obrátky.

Marketing a PR

Na to, co děláme, jsme patřičně hrdí a chtěli bychom to rozhlásit do celého světa. A tady nastává vaše chvíle. Naše týmy pro marketing a PR dokážou službám a řešením vdechnout život, ať už se věnují marketingu pro zákaznický kanál, obchodnímu plánování nebo správě produktů.

Obchodní řešení a IT

Pokud si každou výzvu užíváte a rádi byste pronikli do centra toho, co děláme, podílejte se na řešeních pro klienty a vytvářejte infrastrukturu, bez které se naše podnikání neobejde.

Obchodní administrativa

Rádi řešíte problémy, nenecháte se zastrašit výzvami, dokážete navrhovat nové přístupy, s nimiž budou naše procesy efektivnější, a zajistíte naší firmě skvělou infrastrukturu, která bude přinášet výsledky.

Management

Budete potřebovat nadšení pro zákaznické zkušenosti a lidi obecně. Naším cílem je zajistit rozvoj naší firmy prostřednictvím rozvoje našich zaměstnanců.

Absolventi a stáže

Rozhodování, co dělat po absolvování vysoké školy nebo univerzity, může být někdy náročné. Proto byl navržen náš program odborných praxí pro absolventy, se kterým získáte praxi potřebnou k rozvoji kariéry ve vámi vybrané disciplíně. Přečtěte si Sařin příběh.

Seznamte se s našimi zaměstnanci


Jak s námi zůstat ve spojení

Ať už se jedná o servisní techniky ve Švédsku nebo obchodní profesionály ve Španělsku, aktivně vás povzbuzujeme, abyste zkoumali příležitosti pro kariéru ve společnosti Canon. Ne každá pobočka nabízí všechny typy pracovních míst, ale zajímavé příležitosti jsou k dispozici všude.

Představte si, jaké je to pracovat pro Canon

Společnost Canon tvoří její zaměstnanci, kterým se snažíme poskytovat přátelské a vyvážené pracovní prostředí. Stejně tak ale máme prostřednictvím naší značky se světovým renomé i silnou vazbu na naše zákazníky. Představte si, jaké je to pracovat pro Canon. Zjistěte, zda je to správné místo pro vás.