Digitální jednooké zrcadlovky a kompaktní systémové fotoaparáty řady EOS

Ať už fotografujete pro potěšení nebo pro výdělek, digitální jednooké zrcadlovky a kompaktní systémové fotoaparáty Canon EOS vám umožní být kreativní. Spojení nejmodernějších funkcí, úžasné kvality snímků a koncepcí intuitivního designu poskytuje pokročilý výkon, na který se můžete spolehnout a který si můžete užít.

Fotoaparáty EOS pro začátečníky

Fotoaparáty EOS pro nadšence

Fotoaparáty EOS pro profesionály

Přejděte na fotografování s digitální jednookou zrcadlovkou a užijte si kreativnější ovládání s fotoaparátem, který se snadno používá a poskytuje fotografie a filmy skvělého vzhledu.

Učiňte další kroky v pořizování fotografií a filmů a prozkoumejte pokročilé funkce, které vám pomohou snímat jedinečné a nádherné snímky.

Užijte si nové standardy výkonu a spolehlivosti umožňující vytvářet kreativní fotografie a filmy, které si zamilujete vy i vaši klienti.

Trovati

EOS 7D Mark II: Honba za dokonalým okamžikem

Fotoaparát EOS 7D Mark II vám při výpravě za dokonalým fotografickým okamžikem umožní zachytit snímky, které ostatní fotografové promeškali. Tato digitální jednooká zrcadlovka je rychlá i flexibilní, přičemž s ní budete moci popustit uzdu své kreativitě jako nikdy dříve.

EOS1200DANGLE

EOS 1200D – Využijte každou příležitost

Ať už jste na oslavě narozenin nebo právě prožíváte dobrodružství na dovolené, můžete se spolehnout, že s fotoaparátem EOS 1200D získáte špičkové výsledky. Fotoaparát EOS 1200D, který je skvělou volbou pro začátečníky v oblasti fotografování s digitální zrcadlovkou, v sobě spojuje prvotřídní systém zpracování obrazu společnosti Canon spolu s řadou intuitivních a snadno použitelných ovládacích prvků. Společně s aplikací Canon EOS průvodce bude pořizování snímků, které věrně zachytí vaše vzpomínky, snazší a zábavnější než kdykoli předtím.

Compact EOS

Kompaktní fotoaparáty EOS – malé velikostí, velké kvalitou

Zaznamenávejte svůj životní styl pomocí fotoaparátů EOS, které jsou dostatečně kompaktní a lehké, aby je bylo možné vzít kamkoli. Užijte si pohotové použití mnoha kreativních ovládacích prvků a úžasnou kvalitu snímků, dokonce i v podmínkách se slabým osvětlením. A vychutnejte si flexibilitu celého systému EOS objektivů a příslušenství.

EOS 60Da

Fotoaparát EOS 60Da – pohled na hvězdy

Upravená verze fotoaparátu EOS 60D, která je přizpůsobená pro pořizování astronomických fotografií. Zvýšená citlivost na světlo s vlnovou délkou blížící se infračervenému světlu umožňuje fotografovat jev, jako je plynná mlhovina, která vyzařuje světlo v této části elektromagnetického spektra. Snímač CMOS s rozlišením 18 megapixelů a procesor DIGIC 4 fotoaparátu udržují digitální šum pod kontrolou a maximalizují kvalitu snímků.

Filmové kamery EOS

Cinema EOS

Snímejte vysoce kvalitní filmy v rozlišení Full-HD pomocí filmové kamery EOS. Jemná kontrola nad hloubkou ostrosti umožňuje dosáhnout efektů mělkého zaostření používaných filmaři. Kvalita obrazu je úžasná dokonce i při nastavení vysokých hodnot citlivosti ISO.

Systém EOS

EOS System

Vyberte si ze systému objektivů, blesků Speedlite a příslušenství, kterému důvěřují profesionální fotografové po celém světě. Využijte speciální makroobjektivy pro fotografování zblízka nebo objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností a vysokou světelností pro dosažení nejvyšší kvality snímků a nejlepšího ovládání hloubky ostrosti.

Podpora pro váš fotoaparát EOS

Stáhněte si software, firmware a návody a získejte přístup k online zdrojům technické podpory a řešení problémů pro váš fotoaparát EOS.

Vyhledání starších fotoaparátů EOS

Vyhledejte technické údaje a informace o kompatibilním příslušenství pro starší modely fotoaparátů EOS v naší sekci archivovaných produktů.