About Canon

O společnosti Canon

Již 80 let nabízíme našim zákazníkům po celém světě špičkové technologie obrazu.

Společnost Canon byla založena v roce 1937 a postupně se rozrostla v globální společnost působící na mnoha trzích, které zahrnují oblasti jako Obchodní řešení, Uživatelské systémy pro zobrazování, Vysílání a komunikace, Zdravotnické systémy a Průmyslové produkty.

Díky ročním čistým tržbám v hodnotě 3 467 miliard jenů a globální pracovní síle zahrnující přibližně 118 000 lidí téměř v 200 zemích je společnost Canon jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších společností světa. 

Nekonečné množství nápadů a inovací udržuje společnost Canon na přední pozici v odvětví. Výběrem našich produktů volí obchodní organizace a spotřebitelé spolehlivé, stylové a pokročilé technologie.

Naše filozofie
Kyosei je podnikovou filozofií společnosti Canon, která je v srdci naší značky, obchodu a sponzorských aktivit. Kyosei je japonské slovo, které znamená „společně žít a pracovat pro dobro všech“ – princip, který dává podobu našim hodnotám a vymezuje naši morální zodpovědnost být dobrým příslušníkem korporace.  Zjistěte více o Kyosei.

Silné stránky - finance
Výsledky společnosti Canon Inc. v roce 2007 ukázaly meziroční růst prodejů 7,8 % a čisté tržby v hodnotě 4 481 miliard jenů, díky čemuž šlo o náš osmý rok růstu prodejů a zisků v řadě. 

Společnost Canon je kótována na akciové burze v Tokiu, Osace, Nagoyi, Fukuoce, Sapporu a New Yorku.

Výsledky v průmyslové oblasti
V roce 2007 dosáhla společnost Canon následujících průmyslových hodnocení:
Celková 36. pozice na seznamu „Nejlepší světové globální značky roku 2007“ časopisu Business Week.
Časopis Fortune umístil společnost Canon na 46. pozici v přehledu nejlepších společností z Nejobdivovanějších světových společností.

spacer
					image

O firmě Canon

Filosofie
Canon ve světě
Iniciativy proti padělání
Informace o šedém dovozu