Canon na veletrhu PRINTexpo představí komplexní řešení pro zpracování obrazu a novinku v obalové technice

Praha, 25. března 2011 - Společnost Canon se na veletrhu PRINTexpo, který proběhne 3. - 6. května 2011, zaměří na praktické využití svých technologií a návštěvníkům představí konkrétní aplikace, které podnikům umožní skok do nových oblastí podnikání. Canon na stánku propojí své komplexní portfolio produktů pro zpracování obrazu a odhalí unikátní novinku v oblasti obalové techniky.

Návštěvníci veletrhu si na stánku Canon budou moci vyzkoušet zachycení obrazu nejnovějšími špičkovými zrcadlovkami řady EOS a také získat cenné rady od profesionálního fotografa. Zachycením obrazu ale celý příběh teprve začíná. K dispozici na stánku bude grafické studio pro úpravu a práci s obrazem. Canon bude demonstrovat i svoje široké portfolio v oblasti tisku a na stánku poprvé v České republice představí produkční tiskový stroj imagePRESS C6010 ve spojení s tiskovým serverem Creo. Premiéru bude mít i nová řada velkoformátových tiskáren a nabídku doplní multifunkční inkoustové tiskárny PIXMA Pro.

Odborníci v praxi předvedou optimální řešení pro tisk fotografií všech velikostí, tvorbu rozmanitých druhů fotoknih a různé druhy vazeb, ale také možnosti reklamního tisku, tisku manuálů, brožur nebo přání a pohlednic speciálně ke Dni matek.

Canon zároveň představí i unikátní novinku v oblasti malonákladového tisku obalů, která výrazně rozšíří obchodní možnosti a otevře podnikatelům nové trhy. Podniky dříve nedokázaly v případě poptávky po malém množství kreativních obalů nabídnout nízkou cenu a vysokou flexibilitu a podobné zakázky byly prakticky nerealizovatelné. Nyní bude možné splnit i ta nejodvážnější přání, a to už od jednotek kusů. Novinka je ideální například pro personalizované marketingové předměty.

V provozu návštěvníci uvidí i propojení produkčních strojů se softwarem Helix Production Workflow a řešením pro W2P. Po celou dobu výstavy budou na stánku konzultanti společnosti Canon, kteří poskytnout odborné rady nejenom v oblasti optimalizace výrobních procesů a automatizaci výroby.

„Zákazníci vnímají vysokou kvalitu našich produktů, a proto chceme na PRINTexpo jít ještě dále za technologie a zaměřit se na samotné uživatele a jejich práci,“ říká Petr Jetel, produktový manažer profesionálního tisku společnosti Canon CZ a SK. „Cílem je ukázat návštěvníkům široké možnosti aplikací, které usnadňují rozvoj podnikání a nabízí nové možnosti pro dosažení vyšších zisků.“

spacer
					image
Další informace
LV-7290 Images
LV-7295 Images
LV-7390 Images
LV-7490 Images
LV-8225 Images
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon