Canon na veletrhu Reklama-Polygraf 2013 ukáže, že tisknout se dá na vše

PRAHA, 10. dubna 2013 – Canon CZ, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, na veletrhu Reklama-Polygraf 2013 (14.-16. května 2013, Praha) nabídne návštěvníkům možnost zhlédnout vůbec poprvé v České republice ucelenou prezentaci technologií Canon a Océ. Na svém stánku (hala 4, stánek 431) představí řešení a inovativní aplikace vhodné pro nejrůznější segmenty - grafická studia, reklamní a marketingové agentury, fotoateliéry, signmaking, výrobce reklamy POP/POS, obchodní řetězce, výrobce obalů atd.

  • Poprvé budou v České republice představeny technologie Canon a Océ pod společnou hlavičkou společnosti Canon
  • Canon předvede zdaleka nejkomplexnější řešení, které dnes umí zákazníkům z oboru reklamy a polygrafie nabídnout
  • Mottem stánku Canon je „Mozaika vašich možností“

V návaznosti na integraci Océ do struktur společnosti Canon se Canon stává dodavatelem s nejširší nabídkou technologií a řešení v oblasti profesionálního tisku. Integrační proces byl v České republice zahájen 1. ledna 2013.

Motivem pro letošní veletrh Reklama-Polygraf je téma mozaiky a fotografie. Jednotlivé části fotografie budou natištěny na nejrůznější materiály, od papíru po kov, plast nebo plátno. Díky technologiím Canon a Océ mohou zákazníci vyfotit, zpracovat a vytisknout snímek téměř na jakýkoli materiál. Každý z návštěvníků bude mít příležitost vyzkoušet si technologie, které využije ve svém oboru.

Součástí stánku bude také výstavka fototechniky a fotoateliér, který bude zastřešovat fotografické a designové studio YurkovicDesign. V rámci fotoateliéru bude probíhat 2x denně, v 11.00 a 15.00, foto session, kde modelky budou aranžovány do materiálů s potiskem z dílny Canon. Výstupy z focení se budou před návštěvníky okamžitě tisknout na všech prezentovaných zařízeních Canon a Océ, počínaje fototiskárnou PIXMA PRO-1, přes velkoformátové tiskárny imagePROGRAF a Océ ColorWave 650 PP, konče UV tiskárnou Océ Arizona 480 XT.

„Veletrh Reklama-Polygraf je tradičním místem setkání a prezentace. Na stánku Canon bude k vidění široké spektrum technologií Canon a Océ, od pořizování snímků až po jejich tisk. Máme řešení pro každého,“ uvedl Miloš Bejblík, marketingový ředitel Canon CZ & SK.

Mezi nejzajímavější produkty, které bude možné na stánku Canon vidět, patří:

  • Océ Arizona 480 XT – Jedná se o největší UV tiskárnu stolové architektury z nové série 400 s pevným uchycením deskových materiálů velikosti až 2,50 x 3,05 m s osmi nezávislými barevnými kanály včetně bílé a laku, umožňující dosahovat vyšší produktivitu a hladký produkční tisk technologií CM2 zdvojnásobením trysek pro azurovou a purpurovou barvu. Novinkou jsou i uživatelsky nastavitelné vakuové zóny a především modulární řešení, tzn. možnost rozšíření kdykoli v budoucnu přidáním nových modulů. Představeny budou nové aplikace.
  • Océ ColorWave 650 PP – Produktivní, všestranná a ekologická tiskárna příští generace. Tiskne až 155 plakátů formátu A1 za hodinu, pojme až 6 rolí s maximální šířkou 1067 mm, což umožňuje tisk na různá média bez potřeby jejich výměny.
  • Canon imagePROGRAF iPF6450 a Canon imagePROGRAF iPF9400 - Jedná se o novinky a návštěvníci budou moci plotry fyzicky vidět poprvé. Dvanáctibarevné inkoustové tiskárny jsou určeny především pro grafický trh se speciálním zaměřením na fotografické a umělecké aplikace.
  • Canon PIXMA PRO-1 - Profesionální fotografická tiskárna pro formát A3+, která je vybavena optimalizací barevnosti Chroma Optimizer pro dokonale jednotný lesk, jasnou a ostrou černou. Průkopnický systém dvanácti inkoustů vytváří výtisky v kvalitě srovnatelné s fotolaboratoří. Je ideální tiskárnou pro studia a na komerční výstavy.
  • Digitální zrcadlovky řady Canon EOS a kompaktní fotoaparáty Canon - Návštěvníci budou mít možnost prohlédnout si aktuální portfolio fototechniky, včetně nedávno představených digitálních zrcadlovek pro začínající fotografy EOS 700D a EOS 100D. Obě disponují vynikajícím 18megapixelovým snímačem, EOS 100D se navíc pyšní titulem nejmenší a nejlehčí digitální zrcadlovka současnosti.
  • Canon imageRUNNER ADVANCE C7260i – Jedná se o novinku, která bude mít v České republice premiéru. Díky plnohodnotné správě barev a možnosti tisknout na materiály do 300 g/m2 je toto zařízení vhodné pro použití v reklamních a grafických studiích například pro tisk návrhů, fotografií a náhledů.

Více informací o stánku Canon na veletrhu Reklama-Polygraf 2013 naleznete na stránkách www.canon.cz/reklama2013

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon