Canon Europe na veletrhu Hunkeler Innovationdays 2015 předvede úspěšná tisková řešení svých předních zákazníků

PRAHA, 16. února 2015 – Canon Europe koncem letošního února představí na veletrhu Hunkeler Innovationdays 2015 bezkonkurenční řešení komerčního tisku, která úspěšně nasadil u svých zákazníků.

Vedle oslavy několika významných milníků bude součástí veletržního programu společnosti Canon i oznámení nejnovějších inovací této značky z oblasti digitálního komerčního tisku. Společnost Canon zde bude prezentovat jak hlubokou znalost tohoto průmyslu, tak nejlepší možná ucelená digitální tisková řešení pro podnikání v této oblasti tisku.

Veletrh Hunkeler Innovationdays pořádá výrobce tiskových dokončovacích řešení, společnost Hunkeler, a to každé dva roky ve švýcarském Lucernu. Jde o událost, která umožňuje předvést různé způsoby, jak výrobci komerčních tiskáren integrují svá řešení s produkty značky Hunkeler, a zajišťují tak pro poskytovatele tiskových služeb ucelená řešení.

„Chceme zástupce tiskového průmyslu inspirovat možnostmi digitálního tiskového workflow a ukázat jim obchodní model, který vyhovuje tomuto segmentu trhu,“ říká Peter Wolff, European Director, Commercial Printing Group, společnosti Canon Europe. „Naše technologie komerčního tisku toho umožňují opravdu hodně, zejména pak v případě kombinace s inovativními dokončovacími zařízeními, které vyvíjí naši partneři. Společnost Canon neustále investuje do nových technologií a návštěvníkům našeho stánku ukážeme, jakého pokroku jsme od posledního veletrhu Hunkeler Innovationdays dosáhli. Jedním z klíčových důvodů úspěchu značky Canon v oblasti komerčního tisku je komplexní nabídka profesionálních služeb. Náš letošní stánek bude proto demonstrovat právě portfolio profesionálních služeb, od počátečních konzultací o možnostech tisku až po implementaci produkčního workflow. Návštěvníky navíc seznámíme s obchodními modely, které mohou díky značce Canon využít v případě celé řady materiálů ve všech oblastech komerčního tisku – včetně grafiky i transakčního direct mailového tisku.“

“Někteří z našich zákazníků využívají technologie značky Canon již více než 15 let a my jsme hrdí na to, že můžeme i nadále přispívat k jejich úspěchu. Doufáme, že informace o těchto úspěšných příkladech budou inspirovat další firmy k tomu, aby zjistily, čeho všeho mohou se společností Canon dosáhnout.”

Společnost Canon bude na veletrhu Hunkeler Innovationdays, který proběhne ve dnech 23. až 26. února 2015, vystavovat na stánku P07.

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon