Océ PlotWave 500 získalo pro rok 2015 nejvyšší ocenění iF Design Awards

PRAHA, 17. března 2015 – Canon Europe oznámila, že její velkoformátová tiskárna Océ PlotWave 500 získala prestižní ocenění za produktový design – iF Gold Product Design Award. Cenou iF Design Award pro rok 2015 bylo spolu s Océ PlotWave 500 vyznamenáno i šest dalších produktů značky Canon.

Ocenění iF Design Awards za produktový design získaly i nedávno uvedené barevné systémy Océ ColorWave 500 / 700 a velkoformátová tiskárna Océ ColorWave 900. Letošní rok je pro společnost Canon navíc již dvacátým prvním rokem v řadě, kdy u svých produktů na tato ocenění dosáhla.

„Tiskárny Océ PlotWave a ColorWave představují dokonalou rovnováhu mezi vizuálním a funkčním designem,“ říká Yuichi Miyano, Director, Wide Format Printing Group společnosti Canon Europe. „Tato zařízení se mohou pochlubit jedinečnými prvky, které zajišťují skvělou kvalitu a spolehlivost vysokorychlostního tisku. Díky vysoce estetickému provedení mohou tyto tiskárny vytvořit přirozenou součást pracovního prostředí a ergonomické funkce výrazně zjednodušují jejich používání. Mimořádně jedinečným designovým prvkem je uživatelské rozhraní, které využívá dotykovou obrazovku a zpřístupňuje intuitivní a spolehlivé tiskové workflow.“

„Ocenění iF Design Awards nastavují nové standardy v oblasti moderního technologického designu a uznává je proto odborná veřejnost po celém světě. Je pro nás velkou ctí, že tato prestižní ocenění – včetně zlaté medaile za produktový design pro tiskárnu Océ PlotWave 500 – získaly pro letošní rok právě naše produktové řady Océ ColorWave a PlotWave,“ dodává Yuichi Miyano.

Organizace iF International Forum Design uděluje ocenění iF Design Awards za vynikající design již od roku 1953, a to v několika kategoriích. Společnost Canon získala první cenu iF Design Award v oblasti produktového designu v roce 1989 a od té doby na ni navázala oceněními pro širokou škálu produktů.


spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon