Kancelářské inkoustové tiskárny Canon MAXIFY získaly za svůj design prestižní mezinárodní ocenění Red Dot

PRAHA, 9. dubna 2015 – Canon Europe oznamuje, že kancelářské multifunkční inkoustové tiskárny Canon MAXIFY MB5350¹ a MB5050¹ získaly ocenění Red Dot Design Award za produktový design pro rok 2015. Tyto ceny uděluje designové centrum Design Zentrum Nordrhein Westfalen se sídlem v německém Essenu.

MAXIFY printer Red Dot Design Award

Ceny Red Dot Design Award za produktový design jsou celosvětově proslulá ocenění, která Design Zentrum Nordrhein Westfalen uděluje špičkovým technologickým inovacím ve všech oblastech lidského života od nábytku až po automobily. Součástí poroty, kterou tvoří 38 profesionálních designerů, byl letos i David Andersen, profesor Werner Aisslinger a také malajsijský módní návrhář a nositel Řádu britského impéria Jimmy Choo.

Společnost Canon uvedla tiskárny MAXIFY MB5350 a MB5050 v roce 2014 jako součást nové řady multifunkčních inkoustových tiskáren, podporující firemní růst. Tiskárny MAXIFY využívají jedinečnou kombinaci tiskové hlavy a speciálního systému zásobníku papíru, který Canon vyvinul právě pro tuto řadu, a v kompaktním provedení tak přináší vysokou rychlost i spolehlivost. Zařízení se mohou pochlubit elegantně symetrickým estetickým designem, díky kterému tiskárny MAXIFY nabízí univerzální vzhled i ergonomii.

Všechny letošní vítězné produkty, včetně tiskáren Canon MAXIFY MB5350 a MB5050, budou součástí speciální výstavy, která proběhne od 30. června do 26. července 2015 v muzeu Red Dot Design v německém Essenu.


¹ Na Středním východě a v Africe dodává společnost Canon model MAXIFY MB5350 pod označením MAXIFY MB5340 a model MAXIFY MB5050 pod označením MAXIFY MB5040.

Ocenění Red Dot Design Award za produktový design roku 2015 bylo uděleno společnosti Canon za řadu MAXIFY MB5350, která obsahuje MAXIFY MB5350/MB5050.

spacer
					image
Další informace
MAXIFY MB5050 Obrázky
MAXIFY MB5350 Obrázky
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon