Canon představuje dvě nové tiskárny Océ ColorWave, které jsou určené pro různorodý velkoformátový grafický tisk

PRAHA, 17. února 2015 – Canon Europe představil dva nové vysoce výkonné barevné systémy, oba navíc ve variantě tiskárny i multifunkčního zařízení. Model Océ ColorWave 500 je ideální pro pracovní skupiny a tiskárnu Océ ColorWave 700 předurčil Canon k tomu, aby zvládla širokou škálu grafických aplikací.

CW700 6Roll Scanner LEFT

Nové tiskárny zpřístupňují různé druhy vysoce kvalitních aplikací, a to všem zákazníkům, kteří vyžadují rychleschnoucí a voděodolný tisk z role. Tedy nejen poskytovatelům tiskových služeb, ale také interním i externím pracovním týmům a centrálním tiskovým oddělením. Océ ColorWave 500 i Océ ColorWave 700 využívají nejnovější verzi technologie Océ CrystalPoint, která se může pochlubit vysokorychlostním tonerovým tiskem s vynikající přilnavostí na standardní i speciální podklady, vyšší kvalitou tisku i čistým a bezprašným doplňováním toneru. 

Model Océ ColorWave 500 odpovídá požadavkům aplikací pro počítačem podporovaného projektování (CAD), geografické informační systémy (GIS) i produkční tisk, zejména pak v případě výrobních, architektonických, stavebních, projekčních a reprografických firem. Nová tiskárna se může pochlubit bezpečnou konektivitou ke cloudovým službám a integrovanou řídící jednotkou se systém Windows 8. Model Océ ColorWave 500 je tak perfektní volbou pro všechna prostředí s více uživateli, a to v případě soukromých společností i orgánů veřejné správy. Volitelná možnost využívat dvojici vyměnitelných disků zvyšuje bezpečnost dat.

Tiskárna Océ ColorWave 700 je ideálním zařízení pro všechny firmy s větším objemem tisku – především tedy pro poskytovatele tiskových služeb z oblasti reprografie nebo výroby reklamních cedulí a poutačů. Nová tiskárna ale najde dokonalé uplatnění i v případě in-house tisku například v maloobchodních, školících a marketingových firmách. Díky svým jedinečným vlastnostem jde o velmi výkonné a všestranné grafické zařízení, které přináší inovace přímo do centra podnikání jednotlivých firem. Océ ColorWave 700 se může pochlubit vylepšenou manipulací s tiskovými materiály včetně optimalizace pro zákaznická média a podporou materiálů až do tloušťky 0,8 mm. Tento nový model je tak vhodný pro opravdu jedinečnou škálu grafických aplikací včetně potisku pláten, tapet i bannerů.

Obě tiskárny nabízí integraci s cloudovými službami, podporu více uživatelů a bezpečné workflow. Zákazníci mohou nové modely doplnit o volitelnou jednotku integrovaného skeneru a řadu výstupních zařízení. Tiskárny navíc využívají současně až šest různých rolí s tiskovým materiálem a umožňují tak zpracování různorodých tiskových úloh bez nutnosti výměny rolí. Díky dvojici pevných disků a výkonným procesorům se mohou obě tiskárny pochlubit rychlejším zpracováním souborů. Velkou výhodou jsou i nižší nároky na servis a vyšší kvalita tisku, za kterými mj. stojí automatické rozpoznávání materiálů a automatizovaná údržba zařízení. Všestrannost v kombinaci se snadno použitelným rozhraním, s vysokým rozlišením a se skvělou rychlostí tisku firmám umožňuje, aby byly kreativnější a rozšířily nabídku svých produktů i služeb do nových rentabilních oblastí.

„Océ ColorWave 500 i 700 jsme navrhli s důrazem na podporu úspěšných firemních workflow,“ říká Slavomír Pohanka, WF Channel Director společnosti Canon CZ. „Obě tiskárny vychází z filozofie nabídnout zákazníkům nejvyšší možnou produktivitu při nejmenší možné velikosti zařízení. Nové modely tak podporují opravdu velmi širokou škálu kreativních tiskových aplikací, a to prakticky v každém podnikatelském prostředí a jen s minimálními nároky na proškolení uživatelů. Mnoho našich zákazníků navíc již tiskárny řady ColorWave využívá jako klíčový prostředek pro své podnikání – od tisků plně barevné technické a obrazové dokumentace až po rozsáhlé plakátové kampaně. Modely Océ ColorWave 500 a Océ ColorWave 700 staví na tomto úspěchu a zpřístupňují další zajímavé typy tiskových aplikací, například personalizovaný tisk tapet.“

Nové tiskárny Océ ColorWave 500 a Océ ColorWave 700 budou v prodeji od konce února 2015.

spacer
					image
Další informace
Océ ColorWave 700 Obrázky
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon