Canon spustil novou komunikační kampaň a na vybrané produkty nabízí delší záruku a vylepšené záruční služby

PRAHA, 1. března 2016 – Společnost Canon dnes spustila novou komunikační a vizuální kampaň na podporu prodeje produktů Canon, která cílí na malé a střední firmy a na spotřebitele v segmentu malá a domácí kancelář. Start nové kampaně nazvané Do What You Love! je spojený s prodloužením a rozšířením promoční akce na IT/Office produkty, která nabízí prodlouženou záruku a vylepšené záruční služby.

Picture_DWYL

Nedávný průzkum, který pro společnost Canon Europe provedla společnost ICM, ukázal, že papírování a byrokracie nebo problémy se správným fungováním a nastavení IT jsou největší problém z hlediska plýtvání času majitelů malých a středních firem. Například více než pětina (28 %) z nich připouští, že administrativní činnost jim zbytečně bere čas i energii, kterou by mohli věnovat fungování svého podnikání. „Naše nová kampaň má za cíl mnohdy frustrovaným podnikatelům a majitelům firem sdělit, že čas věnovaný administrativní činnosti nebo neustálým úpravám nesprávně zvoleného a nastaveného IT vybavení a softwaru mohou strávit tím, co je baví, co mají rádi, co milují – budováním vlastního byznysu. K tomu jim dopomohou naše zařízení ve spojení s doprovodnými službami,“ říká Radka Palánová, Corporate&Marketing Communication Manager Canon CZ, podle níž se společnost Canon s novou nadnárodní kampaní Do What You Love! snaží vymezit od konkurence a zájem zákazníka získat odlišnou vizualizací. „Podoba kampaně Do What You Love! je naprosto odlišná od toho, co lze na trhu v uvedených segmentech běžně zaznamenat,“ dodává Radka Palánová.

Promoční akce spojená se startem komunikační kampaně na IT/Office produkty, která nabízí prodlouženou záruku a vylepšené záruční služby, se mohou zúčastnit zákazníci, kteří si zakoupí produkt Canon a následně vyplní on-line formulář žádosti, který je k dispozici na www.canon.cz/promozaruka, kde jsou i kompletní podmínky akce včetně detailních informací o všech nabízených produktech. Akce trvá od 1. 3. 2016 do 31. 3. 2017.

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon