Canon úspěšně upevňuje spolupráci s partnery v rámci partnerského programu

PRAHA, 7. října 2011 – Canon CZ s radostí oznamuje, že v rámci Partnerského Programu 2011 (CPP 2011) došlo k upevnění spolupráce s partnery a společné investice přináší konkrétní úspěchy. Například Canon Premier Partner společnost Bosscan Comprint připravila v Brně pro své zákazníky show room s kompletním portfoliem produktů Canon od i-SENSYS přes produktovou řadu imageRUNNER až po produkční a velkoformátové tiskárny. Zákazníci si v praxi mohou vyzkoušet i softwarová řešení, jako je například uniFLOW nebo e-Maintenance. Dále se podařilo založit 2 Canon Business Centra provozovaná na střední a severní Moravě společností Copytechnik servis KT a na Slovensku společností FaxCopy.

„Velmi nás těší, že náš partnerský program je úspěšný a partneři vidí jeho výhody. Budeme i nadále tvrdě pracovat na dalších vylepšeních. Připravujeme novou oblast akreditace a jednotlivé partnery představíme také na evropských stránkách Canon Europe,“ říká Aneta Sitárová, Corporate and Marketing Communication Professional, Canon CZ.

V rámci CPP 2011 došlo k novému nastavení certifikací a odměn, systému vzdělávání a k ještě intenzivnější prezentaci partnerů ve spojení se značkou Canon. Partneři jsou prezentováni na nových stránkách k Partnerskému Programu v sekci „Kde koupit“. S Premier Partnery probíhají také pravidelná setkání. V květnu proběhlo setkání na golfu v Kunětické hoře a v září se partneři ponořili do „Světa barev“ v Choceradech a v Praze na Střeleckém ostrově.

První polovina roku 2011 byla zaměřena na rozvoj stávající partnerské sítě. Ve druhé polovině bude Canon rozšiřovat svou partnerskou síť i v regionech s menším zastoupením a zaměří se na systémové integrátory.

„Zavedení systémové komunikace v rámci CPP 2011 zjednodušilo naše procesy a došlo k výraznému nárůstu produktivity. Díky podpoře ze strany společnosti Canon jsme nyní schopni lépe reagovat na požadavky zákazníků, a to jak v rámci předprodejní podpory, tak i poprodejní a servisní,“ říká Jan Horák ze společnosti Flamy Pardubice, Premier Partner společnosti Canon.

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon