Canon do konce roku nabízí speciální licence na oceňované řešení uniFLOW

PRAHA, 26. září 2011 – Společnost Canon CZ připravila speciální licence svého cenami ověnčeného řešení uniFLOW pro správu tisku a skenování. Dříve bylo možné zakoupit pouze licence na firemní servery, takže řešení bylo pro řadu menších podniků nedostupné. Pro firmy s menším počtem tiskových strojů (2 až 12) jsou určené nové licence uniFLOW, které lze zakoupit podle počtu zařízení. Licenční poplatek na 1 rok zahrnuje i technickou podporu a bezplatný upgrade na nejnovější verzi softwaru. Limitovaná edice bude v prodeji pouze do konce roku 2011.

„Pokud chtějí firmy efektivně pracovat s dokumenty, základem je pořízení vhodného stroje. Ovšem to je pouze začátek. Až v kombinaci se softwarem pro správu tisku a skenování firmy objeví netušené možnosti úspor nákladů a také bezpečné práce s citlivými informacemi. Chtěli jsme tyto možnosti ještě více zpřístupnit menším firmám, takže do konce roku jsou v prodeji licence uniFLOW, které jsou vydávané podle počtu strojů,“ říká Roman Dvořák, Canon Business Solutions Consultant, Canon CZ.

uniFLOW umožňuje centrální správu a vynucení zásad pro šetrný a bezpečný tisk, takže se zamezí zbytečnému plýtvání barvou i papírem a citlivé dokumenty se nedostanou do rukou nikomu nepovolanému. V prostředí, kde je bezpečnost prioritou, lze identifikovat i klíčová slova ve zpracovávaných dokumentech bez ohledu na to, jestli se jedná o tisk, kopírování, rozesílání e-mailem nebo skenování. Zpracování dokumentů potom může být automaticky ukončeno, pozdrženo nebo může být vyžádán souhlas k požadovanému úkonu.

uniFLOW také automaticky vybírá nejvhodnější stroj pro danou tiskovou úlohu, aby byl tisk maximálně efektivní. Navíc jsou k dispozici přehledné reporty a statistiky o tištěných materiálech, které lze získat pouhým kliknutím myši. Je možné vytvářet víceúrovňové ceníky, zprávy o dosažených úsporách nákladů nebo analýzy o využití stroje.

Navíc uniFLOW jako první řešení integruje i správu skenování a usnadňuje převod dokumentů do elektronické podoby. Vytvářet lze širokou škálu souborů, včetně prohledávatelných a kompaktních PDF, převádět dokumenty do textové podoby pomocí OCR nebo identifikovat čárové kódy. Navíc je možné skenovat přímo například do Exchange nebo SharePointu.

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon