Canon představuje pět projektorů, včetně modelu se zatím nejvyšším jasem – LX-MU700 – a dva špičkové profesionální prezentéry

PRAHA, 3. prosince 2015 – Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představil pět nových projektorů ze své řady LV. Nové modely jsou navrženy tak, aby díky vylepšené konektivitě, vysokému jasu a flexibilním možnostem instalace splnily rozmanité požadavky, které mají zákazníci a integrátoři z oblasti podnikání a vzdělávání.

LX-MU700_FSL.jpg

Canon představil rovněž dva nové profesionální prezentéry PR100-R a PR1000-R, které nabízejí špičkový design a funkce vyhovující všem potřebám při prezentacích.

Nejjasnější projektor Canon se dvěma lampami
LX-MU700 je WUXGA projektor pro pevnou instalaci s nejvyšší úrovní jasu, jaký Canon zatím vyrobil. Při využití obou lamp má světelný rok 7 500 lumenů, proto je ideální pro rozlehlé místnosti s vysokou úrovní okolního světla. Použití dvou lamp navíc poskytuje i vyšší úroveň spolehlivosti. Jestliže jedna z lamp selže, může projektor pokračovat v prezentaci s druhou lampou.

LX-MU700 také podporuje sedm výměnných objektivů – od fixních čoček na krátkou vzdálenost až po ultra-dlouhé objektivy, takže umožní integrátorům zvolit správný objektiv s ohledem na projekční vzdálenost a okolní prostředí. Díky tomu mohou být projektory instalovány flexibilně a s dokonalou přesností. Zařízení používá dva šestibarevné rotační filtry optimalizované pro jasné barvy. Proto je ideální k instalacím vyžadujícím použití videa nebo počítačové grafiky. Pro snadné použití umožňuje LX-MU700 také uložit nastavení zaostření, zoomu a pozice objektivu.

Vylepšená konektivita
Nejnovější modely řady LX podporují HDBaseT, nový standard konektivity umožňující přenos médií v HD kvalitě, zvuku i příkazových signálů na dlouhou vzdálenost prostřednictvím jediného LAN kabelu. LAN kabel může být dlouhý až 100 metrů, což výrazně zvyšuje pohodlí při konfiguraci systému a podporuje sdílení informací.

Dva nové modely – LV-WX310ST a LV-X310ST – jsou zároveň vybaveny rozhraním MHL, které umožňuje projekci obrazu z kompatibilních tabletů a smartphonů prostřednictvím HDMI portu. To je ideální pro posílení zapojení účastníků do prezentací – ať už ve třídách nebo v zasedacích místnostech.

Colin Boyle, European Product Marketing Specialist ve společnosti Canon Europe, říká: „Projektory, které dnes představujeme, demonstrují náš závazek sloužit různým potřebám našich koncových uživatelů a integrátorů. Tyto nejnovější modely cílí na rostoucí potřebu trhu na instalace s vysokým jasem a lepší konektivitou, jejichž zákazníci chtějí využívat projektory mnohem inovativnějšími cestami. Například pro účely lékařské odborné přípravy v nemocnicích nebo k zobrazování 3D obsahu. Tyto inovace také umožní systémovým integrátorům větší flexibilitu při konfiguraci systémů.“

Špičkové profesionální prezentéry
Canon PR100-R je prémiový profesionální prezentér. Díky jasnému LCD displeji a silnému laserovému ukazovátku vyhoví potřebám každé prezentace. Velký pracovní rozsah znamená, že prezentující může být vzdálen až 15 metrů od počítače a nemusí tak být omezen na své mobilitě.

Funkce Smart Timer umožňuje na prezentéru sledovat čas a nastavit si odpočet, po jehož uplynutí je prezentující upozorněn sérií vibrací. Prezentér má mnoho různých nastavení časovače, včetně například upozornění po uplynutí poloviny času, při zbývajících pěti minutách nebo v poslední minutě prezentace. Tyto časy signalizuje jedno, dvě nebo tři zavibrování.

PR100-R rovněž podporuje širokou škálu prezentačního softwaru včetně programů PowerPoint, Adobe Reader, Keynote a Preview. Nastavení je rychlé a snadné, stačí jen připojit USB adaptér k počítači a ten se postará o hladké propojení se zařízeními se systémy iOS a Windows¹. S funkcí Smart Presentation lze stisknutím tlačítka rychle přepnout na prázdnou obrazovku pro upoutání pozornosti publika na prezentujícího.

PR100-R se může rovněž pochlubit ergonomickým designem, jehož zakřivený tvar dobře padne do ruky. Snadno lze také dosáhnout na všechna ovládací tlačítka a uložit do ovladače USB adaptér.

Canon představil i svůj nový základní model prezentéru PR1000-R, který za dostupnou cenu nabízí rovněž některé z těchto skvělých funkcí, včetně snadného nastavení, kompatibility se zařízeními na platformách iOS a Windows, 10metrového dosahu a bezdrátových možností.

Další informace o nových přírůstcích modelové řady LV

  • LX-MU500 – Nabízí WUXGA rozlišení a jasný širokoúhlý obraz s kontrastním poměrem 2 500:1. Tento model je zároveň přenosný, vhodný do firemního prostředí i škol.
  • LX-MW500 – Promítá jasný a čistý obraz s WXGA rozlišením a kontrastním poměrem 3 750:1. Tento model je přenosný a flexibilní, vhodný pro použití v zasedacích místnostech a ve třídách.
  • LV-WX310ST – Poskytuje jasný a čistý širokoúhlý WXGA obraz již od krátké projekční vzdálenosti. Je vhodný do korporátního prostředí i škol.
  • LV-X310ST – Nabízí XGA rozlišení a jasnou projekci od krátké projekční vzdálenosti. Je vhodný do korporátního prostředí i škol.

Tříletá záruka
U všech nových modelů platí tříletá záruka na lampy, takže náklady na výměnu lamp jsou během prvních tří let od pořízení nového projektoru eliminovány. S novými modely řady LX mohou zákazníci využít rovněž rozšířenou záruku na zapůjčení náhradního projektoru, zatímco je jejich projektor v servisu. Tím se podstatně snižují náklady na provoz.

Všechny nové projektory budou dostupné od ledna 2016.

Nové profesionální prezentéry budou na trhu od poloviny března 2016.
¹ Windows 8.1/8/7/Vista (SP2 nebo vyšší) a Mac OS X 10.5 až 10.10

spacer
					image
Další informace
LX-MU500 Obrázky
LX-MU700 Obrázky
LV-X310ST Obrázky
PR100-R Obrázky
PR1000-R Obrázky
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon