Canon se představí na MSV 2015

PRAHA, 8. září 2015 – Společnost Canon se zúčastní Mezinárodního strojírenského veletrhu – MSV 2015, nejvýznamnějšího průmyslového veletrhu ve střední Evropě, který se koná 14. až 18. září na brněnském výstavišti. Expozici najdou návštěvníci v hale A1 na stánku 13.

Návštěvníci veletrhu budou mít možnost sledovat, jak fungují a jaké výstupy nabízí černobílá a barevná velkoformátová zařízení Canon pro CAD. Konkrétně se bude jednat o Océ PlotWave 500 s on-line skládačkou ESTE2400 a Canon imagePROGRAF iPF785 MFP.

Univerzální zařízení Océ PlotWave 500 s on-line skládačkou ESTE2400 dostane možnost návštěvníky veletrhu přesvědčit, že bylo navrženo tak, aby v oblasti černobílého tisku usnadňovalo pracovní život a zlepšovalo produktivitu. Konkrétně například díky rychlosti tisku 10 stran formátu A1 za minutu, nebo schopností při probouzení z režimu spánku nabídnout první výtisk už za 30 sekund. Bez povšimnutí nezůstane ani možnost v horním výstupním zásobníku kompletovat až 100 výkresů formátu A0, možnost pracovat s barevným skenerem, tisk z cloudu nebo skenování do cloudu, mobilního telefonu, tabletu, USB paměti nebo vlastní sítě.

Svět plný jasných a sytých barev pak v Brně předvede zařízení Canon imagePROGRAF iPF785 MFP, produktivní pětibarevná tiskárna s pevným diskem s kapacitou 320 GB, dokonalá pro systémy CAD/GIS a plakáty. Tato pětibarevná tiskárna dokáže posunout produktivitu na další úroveň. Výstup formátu A0 v režimu konceptu vytiskne za 41 sekund, pevný disk nabízí dostatek prostoru pro uložení dat tiskových úloh, včetně složitých souborů nebo souborů s velkým množstvím dat. Systém 5 barevných inkoustů na bázi barviva a pigmentu společnosti Canon vytváří ty nejostřejší a nejtenčí čáry. Navíc díky přesnosti +/–0,1 % a minimální šířce čáry 0,02 mm je zaručena naprostá preciznost. To ale zdaleka není vše. Přijďte se nechat inspirovat.

Canon na veletrhu MSV 2015:
Stánek č. 13
Pavilon A1

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon