Natáčejte, přehrávejte a sdílejte jedinečné okamžiky pomocí nových videokamer série LEGRIA HF R

Praha, Česká republika, 5. ledna 2015 – Společnost Canon představila tři nové videokamery z produktové série LEGRIA HF R - LEGRIA HF R68, LEGRIA HF R66 a LEGRIA HF R606. Nové modely jsou předurčené k zachycení a sdílení jedinečných rodinných okamžiků, a to v ohromující kvalitě Full HD. Používání nových videokamer je velmi jednoduché a kreativní videa, která opakovaně potěší svým obsahem, tak může natáčet opravdu kdokoli.

[MASTER]_Image_LEGRIA HF R68 bk WA H436 FSL.jpg
[MASTER] Image_LEGRIA HF R66 bk FSL lensside
[MASTER]_Image_LEGRIA HF R606 wh FSL
LEGRIA HF R68
LEGRIA HF R66
LEGRIA HF R606

Zachyťte výjimečné okamžiky
Díky podpoře natáčení Full HD filmů a vysoce kvalitnímu obrazovému procesoru DIGIC DV4 umožňují nové videokamery zachytit oblíbené rodinné okamžiky – od dovolených přes večírky až po školní akce – s ohromujícími detaily. Nové modely využívají objektiv s výkonným 32násobným optickým zoomem a 57násobným pokročilým optickým zoomem. Videokamery tak přináší tvůrčí svobodu pro natáčení pestré škály scén a objektů, blízkých i vzdálených.

Součástí nových videokamer je vylepšený asistent pro výběr kompozice během zoomu (Zoom Framing Assist), díky kterému uživatelé při natáčení rodinných událostí nepropásnou žádný důležitý okamžik. Jednoduše stačí podržet specializované tlačítko a videokamera automaticky použije nejlepší hodnotu zoomu. Natáčený objekt tak vždy zůstává v zorném poli kamery. Navíc díky optickému stabilizátoru obrazu s inteligentní IS technologií mají uživatelé jistotu, že každý záběr bude opravdu křišťálově čistý. Tato technologie automaticky vyrovnává chvění videokamery a při natáčení jakékoli akce tak umožňuje použít nejlepší možné ohnisko.

Součástí videokamery Canon LEGRIA HF R68 je nová širokoúhlá předsádka, která umožňuje umístit do záběru vše důležité – od velkých skupin osob v případě rodinných sešlostí až po dovolenkové panoramatické pohledy. Předsádka zkracuje ohniskovou vzdálenost na pouhých 26,9 mm a významně tak rozšiřuje zorné pole videokamery. Nasazení širokoúhlé předsádky je přitom velmi rychlé.

Zábava pro celou rodinu

Díky řadě nových a snadno použitelných nahrávacích režimů mohou uživatelé své filmy jednoduše a rychle obohatit o kreativní efekty. V režimu slow motion dovolují nové videokamery zpomalit rychlost zaznamenaného pohybu na polovinu. Tato možnost je ideální například pro zachycení a opětovné prožívání prvního gólu vašeho potomka. Obdobně mohou uživatelé záběr i zrychlit, a to až 1 200x. Můžete tak natočit například západy slunce či dobrodružné vyjížďky.

Velmi užitečný je režim Nemluvně (Baby Mode), který zjednodušuje zdokumentování nejvzácnějších rodinných okamžiků. Videa, která uživatel vytvoří v tomto režimu, systém automaticky uloží do speciálního alba. Přehrávání i sdílení záběru s nejbližšími je tak naprosto bezproblémové. Ochranu záznamů před smazáním a editací umožňuje funkce uzamčení souboru, díky které mohou oblíbené okamžiky prohlížet i děti – bez jakéhokoli rizika ztráty či poškození videozáznamů.

Sdílejte zaznamenané vzpomínky
Záběry z celého dne mohou uživatelé velmi snadno sdílet s dalšími zařízeními, která jsou kompatibilní s technologií komunikace na krátkou vzdálenost NFC¹. Od chytrých telefonů přes tablety až po nejnovější úložné zařízení značky Canon – Connect Station CS100. Jednoduché je i nahrávání obsahu na sociální sítě a do cloudových služeb, tudíž i okamžité sdílení s kýmkoli na celém světě. Videokamera LEGRIA HF R606 je navíc kompatibilní s SD kartami FlashAir², které umožňují ukládání, sdílení i přehrávání záznamů na chytrém telefonu nebo tabletu bez vlastního internetové připojení.


¹Pouze modely LEGRIA HF R68 a LEGRIA HF R66
²SD karty FlashAir obsahují nejen paměť, ale také rozhraní pro bezdrátové sítě. Díky tomu je možné záběry ukládat, sdílet a přehrávat i na chytrých telefonech a tabletech bez vlastního internetového připojení. Tyto karty plně vyhovují standardům asociace výrobců SD karet.

spacer
					image
Další informace
LEGRIA HF R66 Obrázky
LEGRIA HF R68 Obrázky
LEGRIA HF R606 Obrázky
LEGRIA HF R66 Specifikace [XLSX, 17 KB]
LEGRIA HF R68 Specifikace [XLSX, 18 KB]
LEGRIA HF R606 Specifikace [XLSX, 17 KB]
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon