Canon na veletrhu IBC 2015 představí komplexní 4K řešení od objektivu po obrazovku

PRAHA, 22. července 2015 – Svá profesionální komplexní řešení pro 4K bude Canon Europe vystavovat na veletrhu IBC 2015, nejdůležitější světové akci pro filmové a televizní profesionály, která se koná v nizozemském Amsterdamu. Canon, vystavuje na IBC více než tři desetiletí a letos se pochlubí prvotřídním 4K řešením. Poprvé v Evropě představí komplexní systém pro 4K „od objektivu po obrazovku“ – 4K objektivy, snímače a referenční displeje.

IBC logo

Expozice Canon předvede mimo jiné i produkty pro snímání obrazu. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet 4K a Full HD zařízení Canon pro natáčení, kontrolu a střih záběrů. Mnoho živých ukázek také předvede nahrávání hraných filmů a dokumentů.

Řada produktů Canon Cinema EOS představená v roce 2011 za dobu své existence změnila práci video profesionálů díky špičkové technologii snímačů, tradiční kvalitě objektivů a inovativnímu vylepšení všech zařízení. V dubnu 2015 byla nabídka rozšířena o novou generaci 4K produktů, jako je například 4K videokamera EOS C300 Mark II a DP-V2410, odlehčený a přesto robustní 24” 4K displej. Obě tyto novinky budou v Evropě k vidění vůbec poprvé právě na veletrhu IBC.

„Svět objevil výhody použití rozlišení 4K a Canon vyvíjí produkty, které tyto potřeby profesionálů naplňují,” říká marketingový ředitel společnosti Canon Europe Kieran Magee, a dodává: „Canon dospěl k závěru, že poptávka po produktech vyšší kvality neustále roste. Na letošním IBC proto budeme vystavovat kompletní nabídku nástrojů, které jsou zapotřebí k profesionální produkci 4K obsahu.“

Na veletrhu si budou moci televizní a filmoví profesionálové vyzkoušet všechny produkty Canon s 4K a Full HD rozlišením, včetně nedávno představených fotoaparátů XC10 a EOS C300 Mark II. Stejně tak budou mít možnost seznámit se s celou nabídkou optických konstrukcí, například otestovat rozsáhlý sortiment objektivů, od televizních, přes filmové, až po EF objektivy.

Stánek firmy Canon na veletrhu IBC najdete pod číslem E50 v pavilonu 11. Pro více informací o produktech a službách Canon pro profesionály navštivte internetovou stránku, http://cpn.canon-europe.com

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon