Canon zpřístupnil aplikaci EOS 100D průvodce zdarma pro Android i iOS

Praha, Česká republika, 17. dubna 2015 – Společnost Canon zpřístupnila aplikaci EOS 100D průvodce pro chytré telefony a tablety. Aplikace je dostupná ke stažení pro platformy Android a iOS, a to zcela zdarma i v českém jazyce.

„Jsme rádi, že se nám podařilo dostat tuto skvělou aplikaci blíže i českým uživatelům, kteří si tak rady a tipy mohou číst i ve svém rodném jazyce a naučit se tak snáze pořizovat ještě lepší snímky,“ neskrývá nadšení Miloš Bejblík, marketingový ředitel ve společnosti Canon CZ.

Aplikace poradí, jak digitální zrcadlovku lépe ovládat a jaké důležité funkce fotoaparát Canon EOS 100D nabízí. Uživatelé mohou experimentovat s různými fotografickými technikami a učit se řešit běžné problémy, kterých se při focení zejména amatérští fotografové často dopouští.

Kromě češtiny je aplikace dostupná také ve slovenštině, angličtině, arabštině, norštině, dánštině, holandštině, finštině, francouzštině, němčině, maďarštině, italštině, polštině, portugalštině, ruštině, španělštině, švédštině a turečtině.

spacer
					image
Ke stažení
iOS
Android
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon