Prožijte a sdílejte veletrh Photokina 2014 se značkou Canon

PRAHA, 28. srpna 2014 – Značka Canon bude i letos přítomna na největší události z oblasti fotografie a zpracování obrazu, veletrhu Photokina, který proběhne 16. – 21. září 2014 v německém Kolíně nad Rýnem. Canon tentokrát zaujme interaktivním stánkem a návštěvníky podrobně seznámí s nejnovějšími technologiemi v oblasti digitálního obrazu.

V otevřeném a volně průchozím stánku značky Canon budou k dispozici experti, se kterými si mohou účastníci veletrhu prakticky vyzkoušet různé způsoby fotografování. Půjde přitom o mnohem víc, než jen o pouhé předvedení stylem „dotkni se a vyzkoušej si“ – cílem je zprostředkovat návštěvníkům skutečné zážitky s produkty Canon.

Součástí doprovodného programu budou i živá vystoupení světoznámých fotografů, kteří jsou součástí programu ambasadorů značky Canon. Mezi přednášejícími nebude chybět David Noton, který se zaměřuje na fotografování krajiny a cestovatelskou fotografii, fotožurnalistka a dokumentaristka Ulla Lohmann či specialista na akční fotografii Richard Walsh. Všichni tito známí fotografové se s návštěvníky podělí o zkušenosti s produkty Canon, které jim umožnily ztvárnit jejich tvůrčí vize. Na stánku společnosti Canon vystoupí i blízký spolupracovník této značky, Jörg Kyas, který všechny fotografické nadšence seznámí pomocí živých ukázek s novými fotografickými technikami a styly.

Společnost Canon na veletrhu Photokina 2014 představí i svoji platformou irista pro správu a sdílení fotografií a obrázků. Návštěvníkům budou také k dispozici dotykové displeje, na kterých si budou moci prohlédnout vybavení značky Canon a poskládat si svoji vlastní virtuální výbavu.

„Díky veletrhu Photokina 2014 můžeme profesionály i fotografické nadšence za značku Canon podrobně seznámit se vším novým a zajímavým, co se ve světě zpracování obrazu za rok událo,“ říká Ladislav Paleček, generální ředitel Canon CZ & SK. „Pro účastníky tohoto veletrhu jsme připravili podmínky, které návštěvníkům umožní získat praktické zkušenosti a popřemýšlet o fotografování v širších souvislostech. Na letošní Photokině představíme ta nejlepší zdokonalení našich produktů i služeb. Chceme všem zájemcům o fotografování ukázat, co výjimečného jim značka Canon přináší.“

Zajímavým zpestřením bude pro návštěvníky veletrhu možnost vytvoření automatického záznamu jejich návštěvy veletrhu. Účastníci obdrží RFID karty Canon Live Pass, které mohou oskenovat na klíčových místech v blízkosti stánku – výsledkem bude upomínková stránka, která bude doslova šitá na míru každého zákazníka a na kterou se mohou kdykoli později podívat. Všichni zájemci o veletrh Photokina 2014 najdou aktuální informace na oficiálním kanálu YouTube společnosti Canon Europe. Na Youtube bude Canon pro každý veletržní den zveřejňovat shrnutí nejzajímavějších událostí. Navíc bude možné průběh veletrhu sledovat živě na sociálních sítích Facebook a Twitter (@Canonphotokina / #Canonphotokina). Virtuální prohlídka stánku Canon i další obsah, který souvisí s veletrhem Photokina 2014, bude k dispozici i na speciální stránce www.canon.de/photokina.

Stánek značky Canon bude umístěn v hale 3.2, registrace je možná na adrese www.canon.de/photokina.

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon