Canon je partnerem retrospektivní výstavy The Best of Czech Press Photo – obrazy dvou desetiletí

Praha, Česká republika, 5. března 2015 – Společnost Canon se stala hrdým partnerem retrospektivní výstavy „The Best of Czech Press Photo – obrazy dvou desetiletí 1995 2014“. Ta se koná u příležitosti dvacetiletého trvání novinářské soutěže a výstav Czech Press Photo a bude široké veřejnosti otevřena od 6. března do 12. dubna v Křížové chodbě a Rytířském sále Staroměstské radnice v Praze, a to denně od 10 do 19 hodin. Výstava bude rovněž doprovázena stejnojmennou reprezentativní obrazovou publikací.

Přes pět set oceněných fotografií předních českých a slovenských autorů dokumentuje v obrazech nejen domácí, ale i světové události. Návštěvníci mohou nad autentickými záběry znovu prožít dramatické události, jako byly například povodně na Moravě v roce 1997, na Slovensku v roce 1998 nebo v roce 2002 v Čechách a v samotné Praze. Jiné fotografie připomenou vítězství našich hokejistů v Naganu nebo našich olympioniků na OH v Atlantě, Sydney, Athénách, Pekingu či Londýně.

Dvacetiletá historie české novinářské soutěže Czech Press Photo má na svém kontě fotografie, které dokázaly pohnout veřejným míněním, lidskými city, svědomím, činy a někdy i politickým řešením. Jejich autory jsou členové redakčních týmů našich deníků, týdeníků, agentur, ale i volní fotografové spolupracující s médii a studenti odborných škol. Těm všem retrospektivní výstava „toho nejlepšího z Czech Press Photo“ vzdává poctu. Ale především je určena široké veřejnosti, která v ní může jako ve zpětném zrcadle sledovat svůj život a svět.

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon