Tipy na vánoční dárky od značky Canon

Česká republika, 19. listopadu 2014 - Přemýšlíte nad ideálními vánočními dárky pro své nejbližší? Inspirujte se v přehlídce produktů značky Canon, která zahrnuje kompaktní fotoaparáty, digitální zrcadlovky, inkoustové a laserové tiskárny pro začínající uživatele i profesionály.

X-mas gift tip

Canon EOS 700D – rozviňte svou kreativitu
Model je ideální pro pokročilé amatéry, kteří si již nevystačí s nižšími modely digitálních zrcadlovek. Fotografie je možné pořizovat v rozlišení 18 milionů pixelů, filmy v rozlišení Full HD. Canon EOS 700D si velmi dobře poradí i se špatnými světelnými podmínkami. Automatické zaostřování využívá až devět ostřících bodů a při rychlosti závěrky 5 snímků za sekundu už nikdy nepropásnete ten správný okamžik. Na jedno zmáčknutí spouště lze touto rychlostí zachytit až 22 snímků. Samozřejmostí je kompatibilita se špičkovými výměnnými objektivy EF/EF-S. Benefitem je velký a jasný dotykový displej s variabilním úhlem natočení, díky kterému lze vybírat kompozice pro fotografie a filmy z nových a zajímavých úhlů. Fotografovat tak můžete přes dav lidí nebo zvolit dramatický pozorovací bod na úrovni země. Součástí je nabídka kreativních filtrů nebo funkce Video Snapshot umožňující vytváření poutavých filmů.

Canon EOS 1200D – využijte každou příležitost
Fotoaparát Canon EOS 1200D představuje vstupní bránu do světa digitálních zrcadlovek a ocení jej všichni začínající uživatelé, kteří chtějí dosáhnout působivých výsledků bez ohledu na úroveň svých dovedností a předchozích zkušeností. Zrcadlovka spojuje prvotřídní zobrazovací systém s řadou intuitivních a snadno využitelných ovládacích prvků a automatických snímacích režimů. Mezi klíčové vlastnosti modelu patří aplikace EOS průvodce, která spolu s přehlednou příručkou pro začínající uživatele umožňuje snadné seznámení s rozložením jednotlivých ovládacích prvků. Součástí jsou také snadno použitelné funkce Scene Intelligent Auto nebo Video Snapshot, využít lze ovšem i kreativní filtry, které se postarají o vysokou kvalitu fotografií a filmů.

Canon PowerShot SX520 HS – jeden fotoaparát pro všechny příležitosti
Představitel kategorie špičkových ultrazoomových kompaktů PowerShot SX520 HS se může pochlubit širokoúhlým objektivem s 42násobným optickým zoomem. Díky tomu mohou uživatelé pořizovat panoramatické snímky a přiblížit se k detailům i z velké vzdálenosti. Součástí modelu je Zoom Framing Assist - vylepšený asistent pro výběr kompozice během zoomu, který automaticky nastavuje přiblížení a umožňuje tak snímaný objekt udržet v zorném poli. Asistent detekuje situace, kdy se objekt ocitne na okraji záběru a automaticky zmenší hodnotu zoomu. Zároveň plynule upraví zoom při přiblížení objektu k fotoaparátu a zajistí tak, že velikost objektu bude na výsledném snímku stejná. Systém HS se stará o to, že snímky jsou ostré, detailní a s realistickými barvami, a to i při špatných světelných podmínkách. Snímač CCD s 16 milióny pixelů a obrazový procesor DIGIC 4+ umožní dosáhnout ohromujících výsledků naprosto kdykoliv. Tvůrčí možnosti podporuje režim Creative Shot a řada tvůrčích filtrů, které mohou výsledný snímek vylepšit po jeho pořízení.

Canon PowerShot SX400 IS – fotoaparát, s nímž si užije zábavu celá rodina
Model PowerShot SX400 se může pochlubit nejen kompaktním a lehkým tělem, ale také výkonným 30násobným optickým zoomem. Díky kompaktnímu designu můžete mít fotoaparát neustále u sebe, díky velkého rozsahu ohniskové vzdálenosti 24 až 720 mm přitom zachytíte jakoukoliv situaci snadněji, než kdy dříve. Focení rychle se pohybujících objektů je podpořeno nízkým zpožděním závěrky, ultra rychlým automatickým zaostřováním a vylepšenými algoritmy. Včas tak zachytíte fotografickou příležitost. Nechybí ani optický stabilizátor obrazu a inteligentní IS technologie společnosti Canon, která provádí analýzu záběru a na základě chytrého přizpůsobení osmi rozdílným scénám automaticky nastavuje parametry stabilizace. Výsledkem jsou ostré a čisté snímky. Benefitem je také pohodlný ergonomický grip.

Canon PIXMA MG6650 – jednoduchý tisk z cloudu
Tiskárna Canon PIXMA MG 6650 je ideální pro uživatele, kteří potřebují v domácím prostředí a ve vysoké kvalitě tisknout nejrůznější dokumenty a fotografie. Podporuje také řadu bezdrátových tiskových funkcí – od kompatibility s aplikací PIXMA Printing Solutions pro zařízení s operačními systémy iOS a Android až po tisk z fotoaparátů s Wi-Fi. Nabízí rovněž služby Apple AirPrint a Google Cloud Print. Model se může pochlubit dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 7,5 cm. Zobrazovací jednotky jsou přímou součástí tiskárny a umožňují přístup ke všem nabídkám a funkcím. Uživatelé tak mohou velmi jednoduše tisknout a skenovat přímo z tiskárny. Výhodou je také systém s pěti samostatnými zásobníky inkoustu, díky němuž je možné měnit pouze inkoust, který došel.

Canon PIXMA MG7550 – vášeň v tisku
Model Canon PIXMA MG7550 je představitelem špičkové fotografické tiskárny. Disponuje displejem s velkou dotykovou obrazovkou o úhlopříčce 8,8 cm. Jedinečná technologie Canon Intelligent Touch System spolu s bezdrátovou konektivitou a podporou Ethernetu umožňuje plnohodnotné využití cloudových služeb i tisku a skenování pomocí NFC – vše z prostředí chytrých zařízení. Díky systému se šesti inkousty umožňuje model PIXMA MG7550 vytvářet tisky s hladkými přechody, a to i při černobílém tisku. Uživatelé mohou pouhým stiskem tlačítka získat bezokrajové výstupy v kvalitě srovnatelné s profesionálními fotografickými laboratořemi.

Canon i-SENSYS LBP6020/B – kompaktní a energeticky úsporná tiskárna
Canon i-SENSYS LBP6020/B představuje prostorově nenáročnou, snadno použitelnou a cenově dostupnou tiskárnu, která poskytuje výjimečnou kvalitu laserového tisku. Umožňuje pořídit dokumenty s nejostřejším textem a nejdetailnější grafikou díky rozlišení tisku 2 400x600 dpi s technologií automatického vylepšení obrazu (Automatic Image Refinement). Profesionálních výsledků přitom dosahuje s rychlostí 18 stránek za minutu. Důraz na rychlost je podtržen technologií Quick First-Print, která zajišťuje rychlé obnovení provozního stavu z režimu spánku a dobu vytištění prvního výtisku za pouhých 7,8 sekundy. Tiskárna je navíc energeticky úsporná a tichá nejen v pohotovostním režimu, ale také při provozu. Benefitem je rovněž tonerová kazeta, která umožňuje bezúdržbový provoz a nepřetržitý vysoce kvalitní výstup. Model je dostupný nejen v bílé, ale také černé variantě.

Do konce roku lze u vybraných produktů část peněz získat zpět v rámci akce Cashback. Více informací na www.canon.cz/zimnicashback

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon