Inkousty Canon vás odmění v novém bonusovém programu

Praha, 27. května 2013 – Společnost Canon CZ, lídr v zobrazovací technice, přišla s novým bonusovým programem na originální spotřební materiál.

Picture_bonusprogram

„Naše inkousty vás odmění,“ tak zní heslo celé akce, která je dlouhodobým projektem Canonu, který si zakládá na dobrých vztazích se svými spotřebiteli.

Pokud používáte originální inkoustový spotřební materiál Canon, stačí pouze sbírat čárové kódy z jeho balení a tím získáte na své konto body. Body jsou v průběhu trvání bonusového programu směnitelné za různé atraktivní ceny. Také se zde nabízí příležitost podpořit životní prostředí a věnovat 20 Kč v podobě 10 bodů skrze Canon národním parkům České republiky.

Canon myslí na ekologii i ve svém recyklačním programu, který umožňuje použít materiál při výrobě inkoustových kazet znovu a znovu. Nákupem originálního spotřebního materiálu Canon děláte životnímu prostřední velkou službu.

Vše co je potřeba udělat pro účast v bonusovém programu naleznete na http://www.canon.cz/bonusprogram/, kde jsou též kompletní pravidla
a podmínky akce společně s uvedenými produkty na které se akce vztahuje.

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon