Canon se opět připojí k celosvětové akci „Hodina Země“

Praha, Česká republika, 27. března 2015 – Společnost Canon se i v letošním roce tradičně připojí k celosvětové akci „Hodina Země“, která proběhne v sobotu 28. března od 20:30 do 21:30 místního času. Celá akce začíná na Fidži a končí o den později na ostrově Samoa.

„Stejně jako loni za firmu zajistíme, aby naše 3 loga Canon na střeše budovy centrály společnosti v Praze, jakož důsledně i všechna světla v kancelářích, byla zhasnuta po celý víkend. Vyzývám také všechny naše zaměstnance, aby zapojili sebe či své okolí tam, kde se budou v sobotu v daný čas nacházet, a alespoň na tu hodinu symbolicky zhasli světla“, říká Helena Indráková, Sustainability Manager ve společnosti Canon CZ.

Hodina Země je celosvětovou akcí, která chce upozornit na nutnost věnovat více pozornosti ochraně životního prostředí a zejména ochraně klimatu. Zapojují se do ní obce, firmy i jedinci, kteří postupně po celém světě v daný den a čas alespoň na hodinu vypínají všechna světla.

Celosvětově kampaň pořádá Světový fond na ochranu přírody (WWF), v České republice pak v letošním roce Klimatická koalice, Centrum pro dopravu a energetiku a Ekologický institut Veronica. Podrobnější informace můžete zjistit na oficiálním webu zde: www.veronica.cz/hodinazeme

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon