Stý ročník pražských Primátorek v hledáčku fotoaparátů Canon již příští víkend

PRAHA, 12. září 2013 – Poslední letní víkend ožije pražské Rašínovo nábřeží veslařským sportem. 20. až 22. září se v Praze uskuteční jubilejní stý ročník jednoho z nejstarších veslařských závodů na světě. A stejně jako v předchozích letech proběhnou pražské Primátorky ČSOB Pojišťovny s podporou značky Canon. Mezi závodními týmy bude k vidění také posádka z Cambridge s českým zástupcem Milanem Bruncvikem, jehož mateřský klub pražské Dukly vyhrál proslulý závod na Vltavě již třiatřicetkrát.

„Veslování je velmi dynamickým sportem a jeho zachycení vyžaduje nejen uměleckou zručnost, ale také vysoce kvalitní techniku. Spojení značky Canon s jedním z nejprestižnějších závodů osmiveslic na světě dává jednoduše smysl a jsem rád, že můžeme být i u jeho jubilejního stého ročníku,“ říká Miloš Bejblík, marketingový ředitel Canon CZ a SK.

Napínavé dění na Vltavě bude možné sledovat v přímém přenosu na LCD obrazovkách. Nudit se nebudou malí, ani velcí návštěvníci. Organizátoři pro příznivce veslařského sportu i náhodné kolemjdoucí připravili např. relaxační zónu, skákací hrad pro děti, veslařské trenažéry, masáže i občerstvení. V průběhu celého závodu bude Canon pořizovat špičkovou technikou oficiální foto a video dokumentaci, která bude po skončení závodu dostupná na www.canon.cz/ep. Veslařský víkend Canon slavnostně zakončí v neděli 9. června fotografováním na červeném koberci.

Pražské primátorky jsou unikátním veslařským závodem, a to hned z několika důvodů. Mezi nejvýznamnější patří vedle úctyhodné stoleté historie a místa konání přímo v historickém centru Prahy zatáčka, kterou lodě musí projet okolo Vyšehradské skály. O vítězi tak v mnoha ročnících rozhodovalo zvládnutí právě tohoto úseku. Závod tradičně pořádaný začátkem června byl kvůli velké vodě stejně jako v roce 2006 přeložen na září.

Zajímavostí je, že veškeré reklamní a informační materiály pro pražské Primátorky jsou tisknuty v Reprocentru Canon na Kubánském náměstí v Praze a pro účely závodu procházejí voděvzdornou úpravou.

spacer
					image
Tiskové zprávy
Korporátní tiskové zprávy
Tiskové zprávy produktů pro podnikání
Tiskové zprávy produktů pro spotřebitele
Tiskové zprávy medical produktů
Informace
Fotografie produktů
Events & Promotions
Ceny produktů
Explorer News
Korporátní informace
Loga a jejich užívání
Press Centrum
Informační kanály RSS
Podnikové novinky firmy Canon
Novinky pro podniková řešení firmy Canon
Spotřebitelské novinky firmy Canon