Lens Guru FAQs

Spusťte aplikaci klepnutím na ikonu na domovské obrazovce zařízení. Když se zobrazí úvodní obrazovka aplikace EOS 1200D průvodce, začněte procházet aplikaci pomocí ikony nabídky v levém horním rohu stránky.

Chcete-li přejít do určité části v aplikaci, například Getting started (Začínáme), klepněte na odpovídající možnost v nabídce. Uvědomte si, že některé položky nabídky se po klepnutí rozbalí, aby se zobrazily dílčí části.

V hlavní nabídce aplikace klepněte na položku About (O aplikaci) a poté na položku Send Feedback (Odeslat hodnocení). Chceme se dozvědět váš názor na aplikaci, ať už je příznivý nebo nepříznivý. Rádi bychom se také dozvěděli vaše návrhy, jak bychom mohli aplikaci EOS 1200D průvodce vylepšit.

Vyhledejte položku Canon EOS 1200D Companion (Canon EOS 1200D průvodce) v obchodu App Store na vašem zařízení a vyberte ji z výsledků vyhledávání klepnutím na příslušnou ikonu. Když se načte stránka aplikace, klepnutím na tlačítko Free (Zdarma) aplikaci nainstalujte. Chcete-li se vyhnout poplatkům za přenos dat přes mobilní síť, stáhněte aplikaci přes síť Wi-Fi. Aplikaci EOS 1200D průvodce lze také stáhnout z aplikace iTunes v počítači PC nebo Mac. Vyhledejte aplikaci podle názvu v obchodu iTunes Store a zvolte ji ve výsledcích vyhledávání klepnutím na její ikonu. Klepnutím na tlačítko Free (Zdarma) ji stáhněte. Aplikace EOS 1200D průvodce se nainstaluje do zařízení iPhone nebo iPod Touch při příští synchronizaci zařízení s počítačem PC nebo Mac.

If the Canon Lens Guru app is updated in iTunes or the Play Store you will be notified via your device.

On your iPhone or iPod Touch go to the Updates tab on the App Store app to download the update. If you have turned on automatic updates (only available in iOS7) the updated app will automatically download to your device.

On your Android smartphone follow the prompts on your device, or go to Play Store and select My apps via the menu button to download the update.

Po počáteční instalaci potřebuje aplikace stáhnout přes Internet obrazový obsah a příručku (to je doporučeno provést přes síť Wi-Fi, abyste se vyhnuli poplatkům za přenos dat). Po tomto okamžiku je veškerý obsah uložen v zařízení a lze jej používat v režimu offline, aniž by bylo potřebné připojení k Internetu.