ABC- Hero1

Akademie Francise Combeho ve spolupráci se společností Canon hledá obchodní uplatnění pro své interní tiskové oddělení

DWF-logo.jpg

Když se Chris Turton, e-manažer britské Akademie Francise Combeho, vydal na düsseldorfské výstaviště na veletrh drupa 2012, měl jasný úkol: získat partnera, který by pomohl najít obchodní uplatnění pro reprografické oddělení.

Výsledky

Zvýšené objemy – zajištění 70 % černobílého tisku akademie

Zvýšené objemy – zajištění 70 % černobílého tisku akademie

Interní vytváření nových, vysoce kvalitních aplikací

Interní vytváření nových, vysoce kvalitních aplikací

Snížené výdaje za ztráty – 7% pokles spotřeby papíru a poplatků za výtisk

Snížené výdaje za ztráty – 7% pokles spotřeby papíru a poplatků za výtisk

Roční úspora 7 000 liber zásluhou interního tisku. Dalšími záměry jsou snížení nákladů o 12 000 liber na outsourcing a zavedení barevného tisku a pokročilých konečných úprav v roce 2016 za účelem posílení externí nabídky

Roční úspora 7 000 liber zásluhou interního tisku.
Dalšími záměry jsou snížení nákladů o 12 000 liber na outsourcing a zavedení barevného tisku a pokročilých konečných úprav v roce 2016 za účelem posílení externí nabídky

francis-combe-objective

Úkol

Rozvíjet interní prostředí produkčního tisku, nabídnout pestřejší paletu produktů, ušetřit čas a peníze a zvýšit ziskovost.

Výzvy

Rozvoj oddělení produkčního tisku brzdily zastaralé pracovní postupy.

francis-combe-595wide

Přístup

• V roce 1995 společnost Francis Combe poprvé zainvestovala do kancelářských tiskových zařízení.

• Toto partnerství se dále prohloubilo v roce 2009, kdy se společnost transformovala do podoby akademie. Ta posléze oslovila společnost Canon s žádostí o rozsáhlé obchodní poradenství ohledně centralizace a zjednodušení tisku. Kromě investice do hardwaru a softwaru se zákazník zúčastnil programu Essential Business Builder (Základní průvodce rozvojem společnosti) a akcí pořádaných společností Canon.

• V roce 2014 byla akademie tak spokojená s vývojem spolupráce, technologií a poradenství ze strany společnosti Canon, že zainvestovala do technologie VarioPrint. V budoucnu akademie plánuje rozšířit své portfolio o barevný tisk a pokročilejší kompletaci.