Dny otevřených dveří

Open House 2023

Dny otevřených dveří s ukázkami technologií a aplikací v Canon Customer Experience Center v pražských Holešovicích ve spolupráci se společností PALA.
Open House 2023

Open House 2023

Přijďte si prohlédnout pestré portfolio tiskových a workflow řešení společnosti Canon.

11 - 12. října 2023
Canon Customer Experience Center
Jankovcova 1595/14a - vchod A
170 00 Praha 7 – Holešovice

Na dnech otevřených dveří předvedeme tiskové technologie s důrazem na produktivitu, automatizaci, spolehlivost, a jednoduchost ovládání. Kromě barevných produkčních zařízení imagePRESS V1000 a imagePRESS V700 si budete moci vyzkoušet černobílý produkční stroj varioPRINT 140 s unikátní bezozónovou technologií tisku DirectPress. Dále představíme i SW řešení typu Web2Print. Toto řešení umožňuje našim zákazníkům nejen nabídnout tiskové produkty přes moderní www rozhraní, ale výrazně pomáhá v automatizaci pracovních postupů při zpracování zakázek od jejich příjmu až po expedici.

Nová řada tiskáren Colorado M představuje první platformu velkoformátových grafických tiskáren typu roll-to-roll, která je modulární z hlediska konfigurace rychlosti a manipulace s médii. Jde o nejrychlejší a nejproduktivnější řešení v tomto segmentu trhu, které nabízí možnost tisku speciálních efektů a bílého inkoustu Canon UVgel. Poskytovatelé tiskových služeb si mohou u tiskáren Colorado řady M vybrat také variantu s jedinečnou technologii FLXfinish+, která jim umožňuje zvolit matnou, lesklou nebo smíšenou úpravu povrchu na stejném tisku CMYK bez nutnosti přidání dalšího barevného kanálu obsahujícího lak.

Flatbed tiskárny zastoupí novinka Canon Arizona 1380 GTF, která je vybavena převratnou technologií FLOW. Tiskárna je určena pro výrobce reklamní grafiky, jimž pomáhá zvýšit efektivitu výroby a zvládnout požadavky trhu na větší rozmanitost aplikací na téměř jakákoliv desková nebo ohebná média, a také možnost pracovat s náročnými médii jako jsou plátno, dřevo, dlaždice či sklo. Můžete si vybrat mezi speciálním použitím, které využívá lak na metalická média, nebo tisknout hmatové soubory a vytvářet značení pro zrakově postižené. Bezobslužný tisk, snadné vkládání a funkce okamžitého tisku pomáhají zkrátit čas, zmenšit úsilí a snížit náklady.

Ke zvýšení efektivity práce na tiskárnách Colorado i Arizona přispívá i software pro automatizaci pracovních postupů PRISMAguide XL, inovační řešení, které zjednodušuje a automatizuje složité úlohy, včetně vícevrstvých a oboustranných aplikací, takže tiskové soubory jsou připraveny téměř okamžitě. Intuitivní software ukládá soubory připravené k tisku a umožňuje, aby další podobné úlohy zákazníka byly opakovaně připravovány jednodušeji a rychleji a dosáhlo se dlouhodobě efektivní produkce.

Toto řešení doplní jeden z nejvšestrannějších digitálních dokončovacích zařízení na trhu, Kongsberg C24 Edge. Řada Kongsberg C je speciálně navržena pro nepřetržitý provoz 24/7 v produkčním prostředí. Stroj si hravě poradí se všemi často používanými substráty, dokonce i s těmi nejtvrdšími materiály, a to rekordní rychlostí. Díky tomu je to řezací stůl, který je vhodný pro všechny aplikace v oblasti výroby reklamního značení, displejů a obalů.

K dispozici bude široké portfolio velkoformátových inkoustových tiskáren „water based“ Canon. Zájemcům o tisk CAD/GIS/POS aplikací odprezentujeme kompletní řadu od „home-office“ modelu imagePROGRAF TC-20 až po nejvýkonnější model imagePROGRAF TZ-30000. Pro zájemce nabízející profesionální tiskové služby v oblasti reklamy a fotografického tisku máme připravenu první velkoformátovou tiskárnou s pigmentovým fluorescenčním inkoustem na světě - konkrétně jedenáctibarevný model imagePROGRAF GP-4000, ale i ostatní grafické modely z řady PRO.

S partnerem akce, společností PALA, dále předvedeme několik zajímavých dokončujících zpracování, které vám umožní nabídnout zajímavé nízkonákladové aplikace. Můžete se těšit na prezentaci technologie produkční výroby krabiček na automatickém výsekovém lisu Uchida AeroDieCut, představíme rolový laminátor IGM Easyfoil 390B s využitím tonerové efektové fólie. Malonákladovou výrobu samolepek a krabiček uvidíte na novém automatickém řezacím plotru Intec ColorCut SC6500 se vzduchovým podáváním.

 • O akci

  Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří produkčního a velkoformátového tisku. Společně s partnerem akce PALA jsme pro vás nachystali spoustu ukázek technologií a aplikací.

 • Místo

  Canon Customer Experience Center
  Jankovcova 14a (Vchod A), Praha 7

 • Otevírací doba

  Středa 11. října - 9:30-15:30
  Čtvrtek 12. října - 9:30-15:30

 • Předváděné produkty a technologie

 • PRODUKČNÍ TISKÁRNY

  Řada Colorado M

  Plně modulární roll-to-roll tiskárna s technologií UVgel pro velkoformátové grafiky. Nakonfigurujte systém podle svých potřeb a později jej upgradujte v závislosti na nárůstu objemu tisku. K dispozici máte mnoho možností, včetně smíšeného lesklého/matného tisku a bílého inkoustu.

 • ARIZONA

  Řada Arizona 1300 GT

  Mimořádná technologie a vynikající rozmanitost použití

 • VELKOFORMÁTOVÉ TISKÁRNY

  imagePROGRAF GP-4000

  Díky mimořádně širokému rozsahu barev nabízí tiskárna imagePROGRAF GP-4000 vynikající kvalitu obrazu, syté barvy a odolné provedení a stanovuje nové standardy pro grafické plakáty.

 • imagePRESS

  imagePRESS V1000

  Rozšiřte své zdroje příjmů díky vysoké produktivitě a výjimečné všestrannosti médií v kompaktním a profesionálním barevném digitálním tiskovém stroji.

 • BAREVNÉ DIGITÁLNÍ TISKOVÉ STROJE

  Řada Canon imagePRESS V900

  Řada kompaktních a spolehlivých digitálních tiskových strojů navržených tak, aby splňovaly rozsáhlé požadavky poskytovatelů komerčních i interních tiskových služeb.

 • PROFESIONÁLNÍ TISK

  Řada Canon varioPRINT 140

  Ušetřete čas, místo a zdroje díky tiskárně řady VarioPrint 140 QUARTZ, která je nabitá funkcemi. Objevte řadu aplikací a vyzkoušejte tři různé rychlosti, které vám pomohou dosáhnout větší flexibility.

 • VELKOFORMÁTOVÉ TISKÁRNY

  imagePROGRAF TZ-30000

  Mimořádně rychlá velkoformátová tiskárna pro výjimečnou úroveň produktivity při tisku barevných výkresů CAD a plakátů.

 • SOFTWARE

  PRISMAguide XL

  Zjednodušte a automatizujte pokročilé tiskové úlohy, včetně aplikací s přidanou hodnotou a vícekrokových a oboustranných aplikací, a zajistěte tak, že budou vysoce kvalitní tiskové soubory připraveny během okamžiku.

 • Chcete se nechat inspirovat a objevit způsoby, jak rozvíjet své podnikání?

  Získejte nejnovější informace o technologii společnosti Canon. Zaregistrujte se a přihlaste se k naší hybridní platformě akcí, abyste získali okamžitý přístup k celé řadě užitečných přehledů a videoobsahu, které pokrývají vše od myšlenkového vedení kolem růstu firmy a budoucnosti tiskového průmyslu až po vzrušující technické ukázky a prezentací z celé oblasti EMEA společnosti Canon.

  • Make It Grow

   Přechod z režimu přežití na vzkvétající podnik se současnými a budoucími příležitostmi.

  • Make It Count

   Naše poslední přehledová zpráva zdůraznila význam prokázání návratnosti investic do digitálního tisku potenciálním zákazníkům a stávajícím klientům, a to ve srozumitelných obchodních termínech souvisejících s obchodními cíli.

  • Make It Seamless

   Inteligentní a škálovatelná automatizace, která maximálně využívá současné a budoucí investice do technologie předtisku, tisku a konečných úprav a zároveň pomáhá naplno rozvinout kreativitu a produktivitu vašeho týmu.

  Pohled odborníka

  Podívejte se na související články ohledně problematiky prezentované na veletrhu Reklama Polygraf.

 • ČLÁNEK

  Co je třeba vzít v úvahu při posuzování flatbed tiskárny

  Vše, co potřebujete vědět, abyste mohli využít příležitostí, které vám flatbed tisk může přinést pro rozvoj vašeho podnikání.

  09 Aug 2022

 • ORIGINÁL JE NEPŘEKONATELNÝ

  Originální inkoust LUCIA společnosti Canon

  Originální inkoust Canon je navržen tak, aby harmonicky spolupracoval s vaší tiskárnou Canon. Tím zajišťuje konzistentní vysokou kvalitu, spolehlivý výkon a vynikající užitnou hodnotu při každém tisku.

 • PŘÍPADOVÁ STUDIE

  Kreativita a technologie: jeden bez druhého se neobejde

  Společnost Graffis je česká rodinná firma. Jedním z hlavních produktů, které přivádí na svět, jsou kvalitní škrabadla a domečky pro psy a kočky. Podívejte se proč sází na techniku Canon.

  27 Jan 2023

 • PŘÍPADOVÁ STUDIE

  Případová studie společnosti CEWE

  CEWE je evropskou jedničkou v oblasti tisku fotografií a tak obrovská výroba se nemůže zastavit, nemůže si dovolit prostoje. I proto si v CEWE vybrali řešení od společnosti Canon.

  26 Jan 2023

 • ČLÁNEK

  Průvodce digitálním tiskem tapet

  Jste připraveni na revoluci v digitálním tisku? Globální trh s bytovými dekoracemi totiž exponenciálně roste. Zjistěte více.

  03 Dec 2021

 • PŘÍPADOVÉ STUDIE

  Příběh fotografa, kterého uchvátil tisk

  Petr Komárek začínal jako nadšený fotograf a v hlavě měl představu, že by vytištěná fotografie měla mít stejně zářivé a stálé barvy jako její digitální podoba v počítači.

  12 Mar 2020

 • ČLÁNEK

  Proměňte tištěné materiály ve svou tajnou zbraň k dosažení úspěchu

  Kvalitní tištěné materiály jsou vaší tajnou zbraní a novou normou k oslovení zákazníků.

 • INFOGRAFIKA

  Udržitelnost – snížení dopadů na životní prostředí na minimum se společností Canon

  Snižte svůj dopad na planetu tím, že provedete jednoduché kroky, které skutečně mají smysl!

 • imagePRESS V1000

  Objevte nejnovější zařízení imagePRESS: Profesionální barevný digitální tiskový stroj pro tisková prostředí se středním objemem nabitý robustními funkcemi a inovativní technologií.
  ZJISTĚTE VÍCE
  Tiskárna ImagePRESS V1000 Basic

  Související produkty a řešení

 • Arizona 135 GT
  Vstupte do světa nových možností tisku s naší řadou Arizona: Průmyslový a speciální tisk pro aplikace nejen pro trh s grafikou.
 • dva pracovníci společně pracují

  Software pro automatické zpracování dokumentů

  Prozkoumejte naše řešení navržená tak, aby transformovala způsob, jakým produkujete a spravujete komunikaci se zákazníky a důležitou firemní dokumentaci založenou na datech, a to ve více výstupních kanálech.
 • imagePROGRAF PRO-4100S

  Velkoformátové tiskárny Canon imagePROGRAF

  Prohlédněte si naše rostoucí portfolio velkoformátových tiskáren imagePROGRAF, které nabízí vynikající kvalitu i produktivitu, stejně jako uživatelsky přívětivé funkce vhodné do každého pracovního prostředí.
 • varioPRINT 140
  Objevte naši řadu tiskových strojů na výrobu toneru pro černobílé aplikace – od výkonného řešení TITAN až po řešení střední a základní řady, která budou vyhovovat vašim potřebám.
 • Zaregistrujte se Open House 2023

  Pokud se chcete dnů otevřených dveří zúčastnit, zaregistrujte se prostřednictvím formuláře níže, ať pro vás můžeme vše co nejlépe nachystat.