Business Comms sector header image

Firemní komunikace

Tisk se nemusí zastavit, když se zastavíte vy. Společnost Canon poskytuje spolehlivá, rychlá a plně automatizovaná tisková řešení, která umožňují provést úlohy efektivně a přesně.

Vyprávějte správný příběh ve správný čas

V současném digitálním světě jste k zákazníkům blíže než kdykoliv předtím. S tolika kanály, jejichž prostřednictvím s nimi komunikujete, vám naše individuálně přizpůsobená a plně automatizovaná řešení podporující proměnná data zajistí, že každý příběh, který budete vyprávět s využitím síly tisku, bude podstatnější než kdykoliv dříve.

Seznamte se s posledními novinkami z odvětví

Transforming Business Guide

Průvodce proměnou firmy (EN)

Získejte informace o čtyřech megatrendech, o nichž se domníváme, že zcela zásadně změní způsob zacházení s dokumenty a informacemi v organizacích.

ten-ways-to-add-value-with-variable-data-printing.png

Deset způsobů, jak přidat hodnotu pomocí tisku proměnných dat

Známe předpověď, že podíl vysoce hodnotné práce tisku proměnných dat zůstane neměnný. Proto se podíváme na deset způsobů, kterými mohou poskytovatelé tiskových služeb vytvářet větší příjmy přidáním hodnoty do služeb tisku proměnných dat, které již nabízejí.

Zjistěte, čeho zákazníci jako vy dosáhli s produkty společnosti Canon

Zjistěte, které produkty jsou pro vaši firmu nejvhodnější

 ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma je vysoce univerzální inkoustový stroj pro tisk na kotoučový papír, který kombinuje vynikající kvalitu a flexibilitu k zajištění efektivní a spolehlivé produkce poštovních, publikačních a komerčních aplikací.

 VPi300

VarioPrint i300

Tento vysoce inovativní vysokokapacitní inkoustový stroj pro barevný archový tisk kombinuje výhody vysoké produktivity inkoustového tisku s všestranností archové tiskárny a flexibilitou médií.

imagepress-c850_series-frt-03_530x265.png

Canon imagePRESS C850 series

Combine impressive productivity and quality with flexible workflows and professional finishing options.

Business services

Služby pro firmy

Ať již chcete zlepšit způsob svojí správy digitálních či tištěných dokumentů, společnost Canon má obrovské zkušenosti a značné technologie, které se stále vyvíjejí stejně jako vaše potřeby v současnosti i v budoucnosti.