Publishing sector header image

Publikování

Kdo říká, že je nízkonákladový tisk finančně neudržitelný? Zásluhou řešení společnosti Canon je tisk publikací životaschopný i odolný vůči budoucímu vývoji. Vítejte v tisku na zakázku, ať je náklad jakýkoliv.

Velký rozdíl u nízkonákladového tisku

Příležitost ke změně hodnotového řetězce tištěných knih, časopisů a novin k lepšímu je nyní více vzrušující než kdykoliv předtím. Společnost Canon je dokonalým partnerem, který vám pomůže využít digitální modely podnikání pro vydavatelský trh. Nízkonákladový tisk, řízení životního cyklu, tisk na zakázku, publikování vlastních děl, decentralizovaný tisk a dynamické publikování – tyto služby jsme učinili životaschopnými pomocí řešení zaměřených na zákazníky.

Seznamte se s posledními novinkami z odvětví

Industry focus

Oborové specifikum: tisk knih a vydavatelé

Informace o tom, jak nárůst počtu čtenářů elektronických médií ovlivnil vydavatelské odvětví a jak polygrafický průmysl reaguje na tento významný posun v oboru.

Zjistěte, čeho zákazníci jako vy dosáhli s produkty společnosti Canon

Zjistěte, které produkty jsou pro vaši firmu nejvhodnější

VarioPrint Ultra 6320

VarioPrint Ultra 6320

Řada VarioPrint 6000 Ultra+ je výkonná produktová rodina výtečných a vysoce produktivních digitálních tiskových systémů, která staví na silném renomé své špičkové technologie.

imagePress C10000VP

imagePress C10000VP

Tiskový stroj imagePRESS C10000VP posouvá digitální barevný tisk na novou úroveň. V širokém rozsahu použití kombinuje výjimečnou kvalitu, produktivitu, všestrannost a rychlost 100 stran za minutu.

imagePROGRAF PRO-2000

imagePROGRAF PRO-2000

Fototiskárna imagePROGRAF PRO-2000 nabízí tisk obrazů až do rozměru 24” v nejlepší fotografické kvalitě, s vysokou rychlostí a spolehlivostí tisku.