EOS 200D
Blank-Rect Image

Canon EOS 200D

Kompaktní, jednoduchý a všestranný – fotoaparát spojený s vaším životem

Podívejte se na nový model

Discover the EOS 200D

Objevte fotoaparát EOS 200D

Pořizování úžasných fotografií a filmů je snadnější než kdykoli dříve

Podívejte se na video

Účelné tvarování

EOS 200D má instinktivně dosažitelné ovládací prvky a dotykovou obrazovku, která se chová stejně jako na vašem smartphonu. Začít jej používat tak není žádný problém. Snímejte pomocí jasného optického hledáčku, který zobrazuje svět takový, jaký skutečně je, nebo prostřednictvím otočné obrazovky, se kterou můžete díky možnosti jejího natočení pořizovat záběry s neobvyklou perspektivou.

Zobrazit úplné specifikace fotoaparátu Canon EOS 200D

EOS 200D
EOS 200D

Fotografie, ke kterým se budete dlouhá léta rádi vracet

Pořízené fotografie s rozlišením 24,2 megapixelu, se spoustou detailů a prokreslenými barvami, vypadají fantasticky přímo z fotoaparátu – a dokonale se hodí pro velkoformátové tisky, fotoknihy i online galerie. Těmito fotografiemi můžete skvěle vyprávět příběhy. Fotoaparát EOS 200D jsme vybavili procesorem DIGIC 7, se kterým dokáže pořizovat fotografie i za špatného osvětlení, a systémem Dual Pixel CMOS AF zajišťujícím nejrychlejší systém zaostřování s živým náhledem na světě.*

Pořizujte snímky s rozostřeným pozadím a popředím

Velký snímač APS-C fotoaparátu EOS 200D umožňuje snadnější snímání s malou hloubkou ostrosti – ideální pro portréty. Zachyťte dokonale ostré tváře na nádherně rozmazaném pozadí. Tento způsob používají profesionální fotografové po celém světě.

Přenosnější. Více fotografií. Na více místech

EOS 200D je nejlehčí digitální jednooká zrcadlovka na světě s otočnou obrazovkou.¹ Smyslem její existence je nezatěžovat vás přílišnou hmotností, abyste si mohli užívat fotografování s digitální zrcadlovkou na více místech. Můžete ji brát s sebou na prázdniny a dovolené, na večírky a oslavy nebo jen tak na procházku, když máte chuť něco tvořit.

More portable. More photos. In more places

Jak budete fotografovat?

Nezáleží na tom, jaký styl ovládání fotoaparátu vám vyhovuje. EOS 200D vždy zajistí stejně rychlé zaostřování, pohotový výkon a rychlou odezvu. Snímejte pomocí optického hledáčku, který nemá žádné zpoždění obrazu a zobrazuje svět takový, jaký skutečně je. Nebo můžete komponovat s využitím otočné obrazovky podobné jako na smartphonech a využívat nejrychlejšího systému zaostřování s živým náhledem na světě.*

How will you shoot?
Movies made easy too

Navíc snadné pořizování filmů

Tvorbu filmů v rozlišení Full HD usnadňuje technologie Dual Pixel CMOS AF, která zajišťuje průběžné zaostřování.

Podívejte se na video

Lekce z fotografického umění

Uživatelské rozhraní s průvodcem fotoaparátu EOS 200D vám pomůže vybrat správná nastavení pro efekt, kterého chcete dosáhnout. Je to jako kdyby vedle vás stál váš osobní fotografický lektor.

A lesson in great photography

Spřátelí se s vašimi chytrými zařízeními

Fotografie pořízené fotoaparátem EOS 200D můžete procházet, upravovat a sdílet na svém smartphonu nebo tabletu² – a je to také snadné. Spojení využívající vždy aktivní nízkoenergetickou technologii Bluetooth® vám umožňuje získat přístup k fotoaparátu, i když ho budete mít v brašně.

In partnership with your smart devices

Aplikace Canon Photo Companion

Aplikace Photo Companion je dokonalý partner pro každého vizuálního vypravěče. Dává vám přístup k odborným poznatkům a obsahu na míru, když to nejvíce potřebujete – takže můžete svým příběhům vdechnout skutečný život.

Objevte více

Canon Photo Companion app
Welcome to the EOS family


Vítejte do rodiny EOS

S růstem vaší kreativity se rozrůstá i náš systém fotoaparátů, příslušenství a více než 80 objektivů, které můžete začít využívat.

Více informací

Specifikace

24.2 megapixel

24,2 megapixelu

Rozlišení

5fps

5 sn./s

Kontinuální snímání

Max ISO 25,600

Maximální citlivost ISO 25600

Rozšiřitelná na ISO 51200

EOS Movies

Filmy EOS

Full HD při 60p

Optical viewfinder

Optický hledáček

S 9bodovým automatickým zaostřováním

DIGIC 7

Procesor DIGIC 7

Obrazový procesor

Live View

Živý náhled

Se systémem Dual Pixel CMOS AF

Wireless link

Bezdrátové připojení

Bluetooth®, NFC a Wi-Fi

Zobrazit úplnou specifikaci

Key Feature
What’s in the box

Obsah balení

Tělo digitálního fotoaparátu EOS 200D

Oční mušle Ef

Kryt fotoaparátu R-F-3

Široký řemen EW-400D

Nabíječka baterií LP-E17 (s krytkou baterie)

Baterie LP-E17E

Napájecí kabel

Doporučené objektivy

Kompatibilní příslušenství

Související výrobky

*250D (Černý/stříbrný) je nejlehčí digitální zrcadlovka se snímačem velikosti APS-C a otočným LCD monitorem. Včetně baterií a paměťové karty v souladu se směrnicemi asociace CIPA. K 9. dubnu 2019 (průzkum společnosti Canon).

Související aplikace

*Mezi digitálními fotoaparáty s vyměnitelnými objektivy a snímačem velikosti APS-C s automatickým zaostřováním s detekcí fázového rozdílu na rovině obrazu, ke 14. únoru 2017, na základě průzkumu společnosti Canon.

Měřeno podle směrnic asociace CIPA a interní metody měření s nasazeným objektivem EF-S18-55 mm F4-5.6 IS STM nastaveným na 55 mm s použitím 1bodového automatického zaostřování s vybraným centrálním bodem, jednosnímkového automatického zaostřování (One-Shot AF), režimu živého náhledu s pořízením snímku stisknutím tlačítka spouště. S použitím ručních režimů, EV12 (ISO 100 při pokojové teplotě).

¹Nejlehčí digitální jednooká zrcadlovka se snímačem APS-C s otočnou obrazovkou. Údaje se vztahují na černý model: přibl. 453 g, měřeno podle testovacího standardu CIPA. K 28. červnu 2017, na základě průzkumu provedeného společností Canon, Inc.

²S operačním systémem iOS 8.4 nebo Android 5.0 nebo vyšším. Aplikace Canon Camera Connect je k dispozici v obchodě Apple App Store nebo Google Play.

Trvalé připojení mezi chytrým zařízením a fotoaparátem přes Bluetooth®* vyžaduje počáteční nastavení pomocí aplikace Canon Camera Connect. Stabilita připojení Bluetooth® závisí na modelu chytrého zařízení a dalších faktorech ovlivňujících okolní prostředí. Značka slova a loga Bluetooth® jsou registrované obchodní známky vlastněné společností Bluetooth® SIG, Inc. a jakékoliv použití takových známek společností Canon Inc. je na základě licence. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Vyžaduje technologii Bluetooth® verze 4 nebo novější a systém iOS 8.4 či Android 5.0 nebo novější.

Canon EOS 200D
Hodnocení a recenze

Awards