Canon EOS R5

Canon EOS R5

Profesionální bezzrcadlové fotoaparáty získaly nový význam

Jenom pro vás

Společnost Canon Inc. oznamuje vývoj fotoaparátu EOS R5. Jedná se o špičkový profesionální plnoformátový bezzrcadlový fotoaparát, který fotografům a filmařům nabídne celou řadu nových revolučních funkcí.

Registrujte se, pokud máte zájem o systém EOS R

Získejte jako první nejnovější informace o fotoaparátu EOS R5, nových objektivech typu RF a nabídkách společnosti Canon, tipy a kurzy, čerstvé novinky a pozvánky na události ve vašem okolí.

Přihlaste se nyní

Nová éra kvality obrazu

Nové standardy pořizování fotografií ve vysokém rozlišení a k tomu fenomenální kvalita videí v rozlišení 8K. Fotoaparát EOS R5 posouvá kvalitu obrazu pořízených snímků a videí na zcela novou úroveň, a to díky bleskové elektronické závěrce s rychlostí 20 sn./s a mechanické závěrce s rychlostí 12 sn./s. Je vynikající, propracovaný a jako stvořený k dosažení velkolepých výsledků.

A new era in image quality

Staňte se filmaři

Vneste do své práce inovaci v podobě videa v rozlišení 8K a vychutnejte si úžasné nové tvůrčí možnosti při pořizování kreativních záběrů. Fotoaparát EOS R5 se pyšní rozlišením 8K po celé šířce snímače při interním snímání ve formátu RAW rychlostí až 29,97 sn./s a rozlišením 4K při rychlosti až 119,88 sn./s* buď v kvalitě 4:2:2 s 10bitovou hloubkou barev a korekcí Canon Log, nebo HDR PQ 4:2:2 s 10bitovou hloubkou barev. Umožňuje vám tak zcela rozšířit svět filmování a zkoumat nové dynamické způsoby, jak vyprávět svůj příběh.

*Externí snímání je dostupné pouze při rychlosti až 59,94 sn./s a rozlišení 4K

Be the filmmaker

Víc, než se na první pohled zdá

Nyní bude ostré úplně všechno. Fotoaparát EOS R5, který je vybaven vylepšeným automatickým ostřením na zvířata, dokáže rozpoznat psy, kočky a ptáky a zachytit jejich těla, tváře nebo oči.

More than face value

Nové standardy stability obrazu

Vůbec poprvé nabízíme v rámci fotoaparátů Canon vestavěnou pětiosou stabilizaci obrazu s detekcí pohybu, která harmonicky spolupracuje s objektivy typu RF společnosti Canon. Kombinací optického a vestavěného stabilizátoru obrazu je tak zajištěn ten nejvyšší standard v podobě mimořádně ostrých snímků i videí.

New standards in stability

Připojení ke cloudu. A ještě mnohem víc.

Pořizujte snímky a videa a následně je přenášejte za pohybu díky vestavěnému rozhraní Wi-Fi, které umožňuje spojení se zbrusu novou službou image.canon. Prostřednictvím fotoaparátu EOS R5, který je kompatibilní s funkcí automatického přenosu snímků, můžete pořizovat záběry a na místě je upravit či stáhnout do domácího počítače.

Cloud connected. And then some

Všestranný a přizpůsobitelný

Ten skutečný výkon najdete uvnitř. Výkonná kombinace slotů pro kartu CFexpress a kartu SD UHS-II umožňuje snímat po delší dobu. Tím, že spadá do řady EOS R, která je charakteristická úžasným bajonetem RF zajišťujícím tu největší kvalitu a přizpůsobitelnost, je fotoaparát EOS R5 také kompatibilní s celou řadou neuvěřitelných objektivů EF od společnosti Canon, a to díky různým adaptérům RF-EF umožňujícím bezproblémovou integraci.

Versatile and adaptable

Mohlo by vás také zajímat...

Canon Professional Services

Členové se mohou připojit ke službě CPS a získat podporu jak místně, tak na velkých akcích, získat prioritní služby oprav a (v závislosti na úrovni členství) bezplatné zapůjčení záložního vybavení.

Staňte se členem

Zjistěte více

Canon Professional Services