DR-C125 – mimořádně tenký a snadno použitelný

Představujeme kompaktní skener, který vám skutečně ušetří místo. Díky podávání papíru pomocí jedinečné svislé cesty J lze model DR-C125 umístit do nejmenších prostor – na polici či přímo ke zdi. A díky výkonnému softwaru nemůže být převod informací z papíru do digitální podoby snadnější.

Inovativní design pro úsporu místa.
Jedinečné svislé podávání papíru „cestou J“ od společnosti Canon výrazně zmenšuje prostor potřebný pro vstup a výstup papíru. Díky tomu, že všechny kabely vycházejí z boku, lze model DR-C125 snadno umístit na polici nebo přímo ke zdi.

Produktivní výkon
Užijte si nejvyšší rychlosti skenování v dané třídě jak barevně, tak černobíle, 25 stran za minutu nebo 50 obrázků za minutu.

Snadné ovládání
Dokumenty se kvůli většímu pohodlí podávají lícem vzhůru. A díky softwaru Canon CaptureOnTouch nemohou být skenovací úlohy jednodušší.

Vysoká spolehlivost.
Systém 3D ultrazvukové detekce dvojitého podávání pomáhá rychle zjistit a opravit nesprávně podané dokumenty.

Vynikající hodnota
Dodávaný software zahrnuje eCopy PDF Pro (Windows), PaperPort (Windows), PageManager (Mac), BizCard (Windows / Mac) a Evernote (Windows / Mac).

Kompatibilita s více platformami.
Skener DR-C125 nabízí kompatibilitu na systémech Mac díky dodávanému ovladači Mac TWAIN a softwaru CaptureOnTouch pro Mac.


Picture_c125 video thumb

Podívejte se na produkt v akci                

 

spacer
					image