DR-M140 – výkonný a spolehlivý, přesto však velice kompaktní

Pokud máte omezený prostor, ale vyžadujete vysokou produktivitu, máme skener právě pro vás. Skener DR-M140 zahrnuje silný spolehlivý mechanismus podávání a zvládá barevné skenování rychlostí 40 str./min – je však dostatečně malý, aby se vešel do zásuvky stolu.

Vysoká rychlost
Skener DR-M140 je ideální pro rušné kanceláře a nabízí výkonné barevné skenování ve vysoké kvalitě rychlostí 40 str./min nebo 80 obr./min. Tento produktivní výkon je zachován i při rozlišení 300 dpi, kdy je potřeba větší přesnost pro rozpoznání dat dokumentu a klasifikaci souborů.

Odolný a spolehlivý.
Skener DR-M140 je založen na pověstné spolehlivosti svého předchůdce a spolehlivě a snadno zvládá větší pracovní zátěže s doporučeným pracovním využitím až 6 000 skenů denně.

Všestranné skenování různých typů dokumentů.
Pro spolehlivé skenování různých typů dokumentů nabízí skener DR-M140 silný oddělovací mechanismus s volitelnými cestami pro papír: cestu papíru UTurn pro plynulé hromadné skenování různých typů dokumentů a přímou cestu pro skenování silných embosovaných karet, dokladů a dlouhého papíru až do 3 m.

Kompaktnost
Pokud jde o úsporu místa, vystupuje model DR-M140 z řady díky jedinečně kompaktnímu designu – skener měří méně než 10 cm na výšku. Je tak dostatečně malý, aby se vešel do zásuvky stolu nebo do rohu pracovní desky stolu.

Snadno ovladatelný software
Software Canon CaptureOnTouch uživatelům umožňuje zjednodušené skenování a software CapturePerfect se ideálně hodí pro hromadné skenování s intenzivním použitím papíru. Mezi užitečné funkce patří skenování přímo do aplikace SharePoint a ukládání do formátu PDF-A pro dlouhodobou archivaci. Součástí je rovněž software Nuance eCopy PDF Pro Office


Picture_m140_video thumb

Podívejte se na produkt v akci          

spacer
					image