P-150 – vysoký stupeň mobility Kompaktní design

Užijte si nejmodernější skenovací funkce se zařízením, které zabírá minimum místa na stole. Skener imageFORMULA P-150 je malý a lehký a snadno se vejde do aktovky nebo brašny na notebook: ideální pro zaneprázdněné pracovníky na cestách.

Ideální pro použití kdekoli.
Tenký skener P-150 s mimořádně kompaktním a elegantním designem lze použít téměř kdekoli. Ideálně se hodí do prostorově omezených malých a domácích kanceláří a pohodlně se vejde do brašny na notebook nebo aktovky pracovníků na cestách.

Snadné skenování ihned po připojení.
Díky intuitivnímu softwaru CaptureOnTouch Lite nemusíte instalovat žádný software ani ovladače: stačí připojit a skenovat.

Skutečný zdroj produktivity.
Díky rychlému oboustrannému skenování až 15 stran za minutu a v dané třídě špičkovému automatickému podavači na 20 listů pro rychlé hromadné skenování vám skener P-150 pomůže zvládnout více práce.

Bezproblémové napájení přes rozhraní USB.
Díky využití napájení z portu USB je model P-150 lehčí a pohodlnější na přenášení. Dokumenty lze skenovat rychle z téměř každého vzdáleného místa – ideální pro obchodní zástupce na cestách.

Jednoduché a snadné skenování.
Software CaptureOnTouch obsahuje jednoduché jednodotykové ovládání pro běžné skenovací úkoly. Lze také instalovat cloudovou službu Evernote pro rychlé a snadné odesílání informací na web, kde k nim lze přistupovat odkudkoli.

Ekologické závazky.
Díky napájení přes USB a nízké spotřebě 5 W je skener P-150, který splňuje certifikaci ENERGY STAR, šetrný k životnímu prostředí.

Kompatibilita s více platformami.
Model P-150 nabízí kompatibilitu se systémy Mac díky ovladači Mac TWAIN a softwaru CaptureOnTouch pro Mac.


Picture_p150_video thumb

Podívejte se na produkt v akci   

       


                                                                         

spacer
					image