Skener P-215 – váš nezbytný společník pro skenování

Stylový model imageFORMULA P-215 od společnosti Canon nabízí uživatelům operačních systémů Windows i Mac výkonné dávkové skenování s napájením přes USB v kanceláři, na cestách nebo doma. Jeho použití je snadné, je mimořádně kompaktní a bez problémů se vejde do brašny na notebook, takže můžete zůstat produktivní absolutně kdekoliv.

• Dokonale mobilní Mimořádně kompaktní skener P-215 s elegantním designem lze používat kdekoliv. Je ideální pro domácnosti nebo kanceláře, kde je volný prostor vzácností. Stejně tak se pohodlně vejde do brašny na notebook nebo do aktovky, takže je vhodný pro pracovníky na cestách.

• Rychlý a praktický Možnost napájení přes USB znamená, že skener P-215 stačí zapojit přímo k notebooku – není třeba s sebou nosit těžkopádný zdroj napájení. Skener je sice mimořádně kompaktní, ale díky rychlosti až 15 str./min / 30 obr./min a možnosti oboustranného skenování nabízí také vysokou produktivitu.

• Efektivní dávkové skenování Se špičkovým 20stránkovým podavačem dokumentů je skenování dávek dokumentů snadné – je skvělý pro obchodní smlouvy, pojišťovací dokumenty, účty za služby atd.

• Skenování karet Skener P-215 umí skenovat plastové průkazy totožnosti i embosované karty – je skvělý pro pracovníky na cestách, kteří si potřebují pořídit kopii identifikačních údajů zákazníka.

• Připojte a skenujte S novým intuitivním softwarem CaptureOnTouch Lite není potřeba instalovat žádný software ani ovladače: skener jednoduše připojte a skenujte.

• Pro operační systémy Windows a Mac Součástí výkonných softwarových aplikací pro systémy Windows i Mac je zpracování OCR, podpora různých formátů souborů, nástroje pro převod souborů a praktický software pro práci s vizitkami. Díky tomu pro vás bude v kanceláři, doma i na cestách vše přehlednější.

• Skenování do cloudu Software CaptureOnTouch umožňuje nahrávání dokumentů přímo do služeb GoogleDocs, Evernote či SharePoint.

• Úsporný provoz Díky napájení přes USB a nízké spotřebě 5 W je skener P-215 šetrný k životnímu prostředí. Bez problémů splňuje kritéria normy ENERGY STAR týkající se úspory energie a snižuje vaše náklady na energii.

• Sada pro vývoj softwaru Vývojáři mohou využívat modul plug-in sady pro vývoj softwaru SDK, který je součástí softwaru CaptureOnTouch, k vývoji aplikací přizpůsobených přímo pro skener P-215 nebo práci s ním.


Obrázek_p215 miniatura videa

Podívejte se na produkt v akci                

 

 

spacer
					image