Canon AS-1200

AS-1200

Tato polostolní kalkulačka s 12místným displejem se vyznačuje obloukovým tvarem a mnoha užitečnými funkcemi tlačítek. Mezi další vlastnosti kalkulačky patří duální napájení, nakloněný displej a elegantní tmavě šedá povrchová úprava.

Výhody

  • Polostolní kalkulačka s 12místným displejem a obloukovým tvarem
  • Horní a spodní části pouzdra jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu společnosti Canon
  • Funkce pro výpočet přirážky k ceně (MU), vracené částky (RV) a celkového součtu (GT)
  • Výběr zaokrouhlování a umístění desetinné čárky
  • Zdvojený zdroj napájení (solární a bateriové)
  • Velký nakloněný displej

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon AS-1200

Velký nakloněný displej LCD


Zásluhou svého obloukového tvaru má tato 12místná kalkulačka velký nakloněný displej LCD, takže můžete na první pohled snadno přečíst všechny číslice, a to v různých světelných podmínkách. Uživatelsky přívětivé rozvržení - s jasnou klávesnicí a velkými barevně rozlišenými klávesami - zajišťuje snadné a bezchybné zadávání vstupů.

Ekologické provedení


Kromě ergonomického designu nabízí tento model snížený dopad na životní prostředí, což je v současné době důležité kritérium pro všechny organizace i jednotlivce. Některé plastové díly jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů pořízených z produktů společnosti Canon.

Úsporný provoz


Kalkulačku lze napájet pomocí solárního článku i baterie, takže se na ni vždy můžete spolehnout, a to bez ohledu na světelné podmínky. Funkce automatického vypnutí vypne kalkulačku v případě, že není používána po dobu přibližně 7 minut, čímž šetří energii.

Užitečné funkce


Zjednodušte výpočty a šetřete čas pomocí praktického přepínače, který umožňuje snadný výběr umístění desetinné čárky a zaokrouhlování. Mezi další funkce patří výpočty přirážky k ceně (MU), vracené částky (RV) a celkového součtu (GT).

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon AS-1200, o jeho funkcích a možnostech.

AS-1200 Hodnocení a recenze