Canon LS-120TSG

LS-120TSG

Tato 12místná kompaktní stolní kalkulačka disponuje velkým displejem LCD a poskytuje funkce pro obchodní účely a výpočet daně. Tato kalkulačka je částečně vyrobena z recyklovaného materiálu produktů Canon, čímž jsme dosáhli maximální efektivity využití zdrojů.

Výhody

  • 12místná stolní minikalkulačka
  • Částečně vyrobena z recyklovaného materiálu produktů Canon
  • Velký displej LCD
  • Funkce pro obchodní účely a pro výpočet daně
  • Funkce pro zachycení stisknutí více tlačítek umožňující rychlé zadání údajů
  • Duální napájení: solární článek a vyměnitelná baterie
  • Automatické vypínání

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon LS-120TSG

Ekologické provedení


LS-120TSG je 12místná kompaktní stolní kalkulačka, která je částečně vyrobená z recyklovaného materiálu produktů Canon, čímž společnost podporuje udržitelné využívání neobnovitelných přírodních zdrojů.

Velký, jasný displej LCD


Tato kompaktní kalkulačka má velký LCD displej směřující nahoru, takže čísla jsou snadno čitelná na první pohled. Prostorná klávesnice s velkými a pohodlnými tlačítky zaručuje snadnou a bezchybnou práci. Funkce pro zachycení stisknutí více tlačítek umožňuje rychlé zadávání čísel, aniž by docházelo k blokování klávesnice. Spolehlivý a výkonný kompaktní model LS-120TSG v elegantním šedém a zlatém provedení je ideální pro každodenní použití při podnikání, v kanceláři i doma.

Výpočty daní a obchodní výpočty, které šetří čas


Zjednodušte složité výpočty a ušetřete čas. Vypočítejte marži automaticky pomocí oddělených tlačítek cost-sell-margin (nákup-prodej-marže), aniž byste k tomu potřebovali složité vzorce. Díky dvěma příhodným tlačítkům pro výpočet daně můžete jedním dotykem určit rozdíly v daňových sazbách. Mezi další funkce patří tlačítko pro zobrazení příkazu k výpočtu, umožňující okamžité zjištění stavu kalkulačky, a také tlačítko Shift a tlačítka pro výpočet procent a změnu znaménka.

Energeticky úsporná efektivita


Model LS-120TSG se vyznačuje praktickým duálním napájením. Solární napájení zaručuje maximální úsporu energie, zatímco záložní bateriové napájení znamená, že se na tuto kalkulačku můžete spolehnout za jakýchkoli světelných podmínek. Automatická funkce vypnutí vypne kalkulačku v případě, že se nepoužívá, a tímto způsobem dále šetří baterii. Na rozdíl od některých jiných kalkulaček, které je třeba po vybití baterie zlikvidovat, je tato kalkulačka vybavena vyměnitelnou baterií, která zajišťuje dlouhou životnost.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon LS-120TSG, o jeho funkcích a možnostech.

LS-120TSG Hodnocení a recenze