Canon TS-1200TCG

TS-1200TCG

Tato velká 12místná stolní kalkulačka je vybavena velkým výklopným displejem LCD, který umožňuje velmi snadné čtení údajů za jakýchkoli světelných podmínek. K univerzálnosti kalkulačky přispívají také praktické funkce pro výpočet daně a převod měn.

Výhody

  • 12místná kalkulačka
  • Velký výklopný displej LCD
  • Funkce pro zachycení stisknutí více tlačítek umožňující rychlé zadání údajů
  • Funkce pro výpočet daně a převod měny
  • Horní a dolní kryt částečně vyrobený z recyklovaného materiálu produktů Canon
  • Duální napájení: solární článek a vyměnitelná baterie
  • Funkce automatického vypnutí

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon TS-1200TCG

Ekologické provedení


TS-1200TCG je 12místná stolní kalkulačka, která je částečně vyrobená z recyklovaného materiálu produktů Canon, čímž společnost podporuje udržitelné využívání neobnovitelných přírodních zdrojů.

Velký, snadno čitelný displej LCD


Obzvláště velký, nastavitelný výklopný displej LCD umožňuje snadné čtení údajů i po dlouhé době použití. Ergonomický design s velkou prostornou klávesnicí a velkými, odolnými tlačítky zajišťuje snadné ovládání. Další výhodou této kalkulačky je funkce pro zachycení stisknutí více tlačítek, která umožňuje rychlé zadávání čísel, aniž by docházelo k blokování klávesnice.

Zjednodušení složitých výpočtů


Zjednodušte složité výpočty a ušetřete čas. Díky dvěma příhodným tlačítkům pro výpočet daně můžete jedním dotykem vypočítat rozdíly v daňových sazbách. Převod měn je stejně jednoduchý. Kalkulačka umožňuje snadno a rychle převést místní měnu na vybranou měnu a naopak.

Flexibilní funkce


Stav kalkulačky je možné okamžitě zjistit pomocí tlačítka pro zobrazení příkazu k výpočtu. Mezi další funkce patří výběr přepínačů pro snadnou volbu počtu desetinných míst a zaokrouhlení nebo tlačítko pro změnu znaménka, tlačítko Shift a tlačítko pro výpočet procent.

Úsporný provoz


Kalkulačku lze napájet pomocí solárního článku i baterie, takže se na ni vždy můžete spolehnout, a to bez ohledu na světelné podmínky. Automatická funkce vypnutí vypne kalkulačku v případě, že se nepoužívá, a tímto způsobem šetří baterii. Na rozdíl od některých jiných kalkulaček, které je třeba po vybití baterie zlikvidovat, je tato kalkulačka vybavena vyměnitelnou baterií, která zajišťuje dlouhou životnost.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon TS-1200TCG, o jeho funkcích a možnostech.

TS-1200TCG Hodnocení a recenze