Canon X MARK II

X MARK II

Tato ultratenká 12místná obchodní kalkulačka se solárním napájením nabízí praktické funkce, tenké hliníkové provedení a ohleduplnost k životnímu prostředí. Praktický obchodní nástroj, který je spojením stylu a šetrnosti k životnímu prostředí.

Výhody

  • Stylový, tenký a odolný design
  • Částečně vyrobeno z recyklovaných materiálů společnosti Canon
  • Solární napájení - neobsahuje žádnou baterii
  • 12místná stolní kalkulačka
  • Praktické obchodní funkce (nákup, prodej, marže)
  • Funkce pro zachycení stisknutí více tlačítek umožňující rychlé zadání údajů

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon X MARK II

Sofistikovaný a odolný design


Úhledná a stylová kalkulačka X MARK II má moderní matný povrch - dostupný v bílé nebo černé barvě - s elegantním hliníkovým spodním pouzdrem. Tenké a optimalizované tělo je zásluhou popisků tlačítek vyrytých laserem nejen kompaktní, ale také odolné a spolehlivé. Všechny tyto faktory kladně přispívají k dokonalosti stylu, spolehlivosti a ekologické zodpovědnosti.

Vylepšená účinnost, ochrana zdrojů


Tato inteligentní 12místná stolní minikalkulačka udává nové standardy stylu, účinnosti a ekologické zodpovědnosti. Disponuje velkým a jasným panelem displeje LCD a některé součásti kalkulačky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů společnosti Canon. . Dochází tak k maximálnímu využití zdrojů a snížení objemu odpadu, což dělá z kalkulačky X MARK II jednoznačnou volbu pro zodpovědné vedoucí pracovníky, profesionály a jednotlivce s ekologickým povědomím.

100% solární napájení - žádná baterie, žádný odpad


Každý rok jsou do odpadu vyhozeny miliony kalkulaček, mnohé s použitými bateriemi, které nelze vyměnit. Kalkulačka X MARK II je napájena pouze solární energií a používá tak přirozenou obnovitelnou energii. Neobsahuje žádnou baterii, proto nevytváří žádný škodlivý odpad.

Praktické obchodní funkce


Vypočítejte marži automaticky pomocí oddělených tlačítek cost-sell-margin (nákup-prodej-marže), aniž byste k tomu potřebovali složité vzorce. Jedná se o nejsnadnější způsob, jak zjednodušit složité vzorce a ušetřit čas. Mezi další funkce patří paměť celkového součtu a dále tlačítka Shift, procent, změny znaménka a výpočtu druhé odmocniny. Funkce pro zachycení stisknutí více tlačítek umožňuje rychlé zadávání čísel, aniž by docházelo k blokování klávesnice.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon X MARK II, o jeho funkcích a možnostech.

12 - digits

12 místný displej

Manufactured_from_Canon_Recycled_MateriaL

Některé části jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu produktů společnosti Canon

X MARK II Hodnocení a recenze