Základní kalkulačky

Základní řada, inspirovaná tradiční řemeslnou dovedností společnosti Canon, spojuje jednoduchost, udržitelnost životního prostředí a přívětivost k uživatelům. Od kapesních osobních přenosných modelů až po větší modely jsou tyto elegantní, stylové a lehké kalkulačky jednoduše použitelné a vybavené snadno čitelným displejem. Ideální společník pro profesionální obchodníky.

KS-1220TSG

KS-1220TSG

Kalkulačka KS-1220TSG nabízí pokročilé funkce pro profesionální kancelářské použití. Stylový design v kombinaci s přehledným rozložením a řadou prvotřídních funkcí, které jsou ideální pro použití v kancelářích.

LS-39E

LS-39E

Model LS-39E je přenosná kalkulačka s velkým 8místným displejem a překlápěcím tvrdým krytem otočným o 360° (směrem nahoru).

LS-270H

LS-270H

8místná přenosná kalkulačka s duálním zdrojem napájení (solární a bateriové)

LS-10TEG

LS-10TEG

10místná kapesní kalkulačka Canon s funkcemi pro výpočet daní a převod měny Euro je částečně vyrobena z recyklovaného materiálu produktů Canon.

LS-80TEG

LS-80TEG

Tato 8místná miniaturní stolní kalkulačka je vyrobena s využitím recyklovaného materiálu společnosti Canon, čímž pomáhá zachovat životní prostředí. Je vybavena velkým displejem LCD, praktickými obchodními funkcemi a funkcemi pro výpočet daní.

LS-120TSG

LS-120TSG

Tato 12místná kompaktní stolní kalkulačka disponuje velkým displejem LCD a poskytuje funkce pro obchodní účely a výpočet daně. Tato kalkulačka je částečně vyrobena z recyklovaného materiálu produktů Canon, čímž jsme dosáhli maximální efektivity využití zdrojů.

HS-1200TCG

HS-1200TCG

Tato 12místná stolní kalkulačka s velkým displejem LCD je ergonomicky navržena pro snadné použití. Funkce pro zachycení stisknutí více tlačítek umožňuje rychlé zadání údajů včetně výpočtu daně a převodu měn.

TS-1200TCG

TS-1200TCG

Tato velká 12místná stolní kalkulačka je vybavena velkým výklopným displejem LCD, který umožňuje velmi snadné čtení údajů za jakýchkoli světelných podmínek. K univerzálnosti kalkulačky přispívají také praktické funkce pro výpočet daně a převod měn.

TX-1210E

TX-1210E

Model TX-1210E je 12místná stolní kalkulačka s velkým displejem směřujícím nahoru. Je vybaven klávesnicí pro stabilní úhoz, funkcí pro převod měny na Euro a funkcí pro výpočet daně.

WS-1210T

WS-1210T

12místná stolní kalkulačka nabízející funkce pro výpočet daně a nastavitelný panel displeje LCD. Vybavena klávesnicí v duchu IT, duálním zdrojem napájení a profesionálním černým provedením.

WS-1610T

WS-1610T

Tato 16místná stolní kalkulačka je vybavena funkcemi pro výpočet daně a nastavitelným panelem displeje LCD. Je vybavena klávesnicí v duchu IT, duálním zdrojem napájení a profesionálním černým provedením.