Canon KS-1220TSG

KS-1220TSG

Kalkulačka KS-1220TSG nabízí pokročilé funkce pro profesionální kancelářské použití. Stylový design v kombinaci s přehledným rozložením a řadou prvotřídních funkcí, které jsou ideální pro použití v kancelářích.

Výhody

  • 12místná stolní kalkulačka
  • Mimořádně velký nastavitelný displej
  • Ergonomicky tvarovaná tlačítka
  • Tenké a přenosné provedení
  • Funkce celkového součtu a paměti
  • Funkce pro obchodní a daňové výpočty

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon KS-1220TSG

Prvotřídní design


Kalkulačka KS-1220TSG se pyšní poutavým horním pouzdrem se špičkovým metalickým nástřikem. Inovativní design od společnosti Canon pak úžasně doplňuje akrylový panel displeje.
Mimořádně velký nastavitelný displej a tenké tělo umocňují působivý vzhled kalkulačky KS-1220TSG v porovnání s jinými zařízeními stejné třídy.

Praktické funkce


Díky velkému 12místnému displeji LCD a intuitivním funkcím nabízí kalkulačka KS-1220TSG snadné každodenní používání v kanceláři. Tlačítko pro obchodní výpočty umožňující výpočty funkcí Cost (Nákup), Sell (Prodej) a Margin (Marže), vyhrazená tlačítka pro daňové výpočty umožňující sčítání nebo odčítání daní, funkce paměť celkového součtu a ergonomické rozložení s funkcí pro zachycení stisknutí 3 tlačítek umožňující rychlé a přesné zadání - to vše činí z této kalkulačky dokonalou volbu pro jakékoli profesionální kancelářské použití.

Ekologické provedení


Kalkulačka KS-1220TSG je vyrobena z recyklovaných materiálů společnosti Canon, čímž podporuje náš koncept udržitelnosti a ochrany cenných přírodních zdrojů.

Úsporný provoz


Kalkulačku lze napájet pomocí solárního článku i baterie, takže se na ni vždy můžete spolehnout, a to bez ohledu na světelné podmínky. Automatická funkce vypnutí vypne kalkulačku v případě, že se nepoužívá, a tímto způsobem šetří baterii. Na rozdíl od některých jiných kalkulaček, které je třeba po vybití baterie zlikvidovat, je tato kalkulačka vybavena vyměnitelnou baterií, která zajišťuje dlouhou životnost.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon KS-1220TSG, o jeho funkcích a možnostech.

KS-1220TSG Hodnocení a recenze