Canon LS-10TEG

LS-10TEG

10místná kapesní kalkulačka Canon s funkcemi pro výpočet daní a převod měny Euro je částečně vyrobena z recyklovaného materiálu produktů Canon.

Výhody

  • Částečně vyrobena z recyklovaného materiálu produktů Canon
  • Duální napájení: solární článek a vyměnitelná baterie
  • Funkce pro výpočet daní a převod měny Euro
  • Velký displej LCD
  • Ochranný pevný kryt s možností otočení o 360°
  • Automatické vypínání pro úsporu energie

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon LS-10TEG

Ekologické provedení


LS-10TEG je stylová kapesní kalkulačka, která je částečně vyrobená z recyklovaného materiálu produktů Canon, čímž společnost podporuje udržitelné využívání neobnovitelných přírodních zdrojů.

Energeticky efektivní provoz a delší životnost produktu


Duální napájení zajišťuje energeticky efektivní provoz. Na rozdíl od některých kalkulaček, které je nutné po vybití jedné baterie zlikvidovat, používá tato kalkulačka vyměnitelné baterie zajišťující delší životnost produktu. Pro zajištění maximální úspory energie se také přepíná na solární napájení. Pokud není kalkulačka používána po dobu 7 minut, funkce automatického vypnutí ji vypne, čímž ještě více šetří energii.

Praktické funkce pro výpočet daní a převod měny Euro


Zásluhou užitečných funkcí pro výpočet daní a převod měny Euro je tato kapesní kalkulačka dokonalá pro použití v kancelářích a domácnostech a také při cestování. Určujte daňové sazby jediným dotykem a rychle a snadno převádějte měny. Tato 10místná kalkulačka je také vybavena všemi standardními funkcemi, které očekáváte od společnosti Canon, aby zajistila odpovídající výpočetní výkon.

Velký displej LCD


Navzdory své kompaktní velikosti je kalkulačka LS-10TEG vybavena velkým displejem LCD pro jasné zobrazení znaků, které jsou tak čitelné na první pohled. Obsahuje rovněž prostornou klávesnici a velké pohodlné klávesy umožňující rychlé a snadné zadávání číslic.

Elegantní vzhled s užitečným pevným krytem


Tato elegantní, tenká a lehká kalkulačka je ideálním společníkem do kanceláře, domácnosti nebo na cesty. Pokud ji vložíte do aktovky, kabelky nebo kapsy, praktický pevný kryt s možností otočení o celých 360 stupňů ochrání displej a klávesnici.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon LS-10TEG, o jeho funkcích a možnostech.

LS-10TEG Hodnocení a recenze