Canon MP121-MG

MP121-MG

12místná kalkulačka s možností dvoubarevného tisku vyrobená z recyklovaného materiálu nabízí řadu profesionálních funkcí - včetně funkcí pro obchodní výpočty, výpočet daně a převod měny, které šetří čas.

Výhody

  • Částečně vyrobena z recyklovaného materiálu produktů Canon
  • Dvoubarevný tisk, 2,3 řádku za sekundu
  • Velký displej LCD a prostorná klávesnice
  • Funkce pro obchodní výpočty, výpočet daně a převod měny
  • Funkce hodin a kalendáře
  • Napájení ze sítě

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon MP121-MG

Ekologické provedení


Kalkulačka MP121-MG s možností tisku je částečně vyrobená z recyklovaného materiálu produktů Canon, čímž společnost podporuje udržitelné využívání neobnovitelných přírodních zdrojů.

Produktivní dvoubarevný tisk


Dvoubarevný tisk pomocí inkoustového válce zajišťuje, že kladná čísla jsou jasně vidět černě a záporná čísla červeně. Vysoká rychlost tisku 2,3 řádku za sekundu.

Velký displej LCD, prostorná klávesnice


Velký displej LCD směřující nahoru a nadměrná velikost znaků usnadňují přečtení čísel na první pohled. Prostorná klávesnice "pro stabilní úhoz" s velkými odolnými, barevně rozlišenými tlačítky zajišťuje snadné, rychlé a prakticky bezchybné zadávání čísel.

Kalkulačky pro profesionální podniky


Zjednodušte složité výpočty a ušetřete čas. Vypočítejte marži automaticky pomocí oddělených tlačítek cost-sell-margin (nákup-prodej-marže), aniž byste k tomu potřebovali složité vzorce. Díky dvěma příhodným tlačítkům pro výpočet daně můžete jedním dotykem určit rozdíly v daňových sazbách. Můžete rovněž snadno a rychle převést místní měnu na měnu podle vlastního výběru - pomocí tlačítek pro převod měny.

Kompletní řada funkcí


Díky praktické funkci hodin a kalendáře použitelné na displeji i výtiscích máte přehled o všem. Oddělené posuvné voliče pro desetinná místa, zaokrouhlování, celkový součet a počet položek vylepšují celkovou funkčnost. Další výhody zahrnují tlačítka pro funkci bez součtu, přidaná/snížená procenta a tlačítko shift.

Napájení ze sítě


Kalkulačku MP121-MG lze připojit ke standardnímu napájení ze sítě. Tato kalkulačka vyrobená z recyklovaného materiálu splňuje přísné požadavky na kvalitu - a tím zaručuje spolehlivé a dlouhotrvající použití.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon MP121-MG, o jeho funkcích a možnostech.

MP121-MG Hodnocení a recenze