Canon P1-DTSC

P1-DTSC

Tato 12místná přenosná kalkulačka nabízí opravdu mobilní tisk pro profesionály a plné funkce pro výpočet daní, obchodní výpočty a převod měny. Je efektivní a elegantní s kovově stříbrným provedením.

Výhody

  • Přenosná 12místná kalkulačka s možností tisku
  • Funkce pro výpočty daní, obchodní výpočty a převod měny, které šetří čas
  • Jasný displej LCD a klávesnice
  • Interní a externí uložení role papíru
  • Napájení pomocí baterie nebo ze sítě (volitelný adaptér)
  • Indikátor vybití baterie

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon P1-DTSC

Produktivní tiskárna do dlaně


Objevte dokonalé řešení pro vytížené profesionály, kteří potřebují početní výkon na cestách. Tato plně vybavená 12místná kalkulačka s tiskem pomocí inkoustového válce krásně padne do dlaně vaší ruky a vyznačuje se vysokou rychlostí tisku 2,0 řádku za sekundu.

Funkce pro výpočet daně, obchodní výpočty a převod měny


Zjednodušte složité výpočty a ušetřete čas. Díky dvěma příhodným tlačítkům pro výpočet daně můžete jedním dotykem určit rozdíly v daňových sazbách. Vypočítejte marži automaticky pomocí tlačítek cost-sell-margin (nákup-prodej-marže), aniž byste k tomu potřebovali složité vzorce. Můžete rovněž snadno a rychle převést místní měnu na měnu podle vlastního výběru - pomocí tlačítek pro převod měny.

Naprostá univerzalita


Funkce zobrazení příkazu ukazuje stav kalkulačky automaticky. Další výhody zahrnují výpočet konstant a oddělovač tisíců, dále tlačítko pro změnu znaménka, desetinnou čárku, zaokrouhlování a procenta.

Jasný displej LCD a klávesnice


Přenosná kalkulačka P1-DTSC má překvapivě velký displej LCD směřující nahoru, který usnadňuje přečtení čísel na první pohled. Jasná klávesnice a velká, odolná, barevně odlišená tlačítka zajišťují rychlé zadávání čísel bez námahy.

Interní a externí uložení role papíru


Opravdová mobilita - kompletní s vnitřním a vnějším systémem uložení role papíru - činí tuto kalkulačku s elegantním designem ideální pro použití na všech vašich služebních cestách.

Praktická baterie a napájení ze sítě


Kalkulačka P1-DTSC je napájena bateriemi a má funkci automatického vypínání pro uchování energie baterie. Indikátor vybití baterie zajišťuje spolehlivé nepřetržité používání. Kalkulačku lze připojit přímo k elektrické síti pomocí našeho volitelného adaptéru AD-11.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon P1-DTSC, o jeho funkcích a možnostech.

P1-DTSC Hodnocení a recenze