Canon P23-DTSC

P23-DTSC

Využijte možnosti přenosné produktivity díky této 12místné kalkulačce s možností dvoubarevného tisku. Nabízí profesionální funkce pro výpočet daní, obchodní výpočty a převod měn a má elegantní kovově stříbrné provedení.

Výhody

  • Přenosná 12místná kalkulačka s možností dvoubarevného tisku
  • Funkce pro výpočty daní, obchodní výpočty a převod měny, které šetří čas
  • Funkce hodin a kalendáře
  • Velký displej LCD a prostorná klávesnice
  • Napájení pomocí baterie nebo ze sítě (volitelný adaptér)
  • Indikátor vybití baterie

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon P23-DTSC

Přenosný výpočetní výkon


Získejte přenosný výpočetní výkon, kdekoli chcete, díky této 12místné kalkulačce s dvoubarevným tiskem pomocí inkoustového válce. Vyznačuje se rychlostí tisku 2,3 řádku za sekundu a dvoubarevným tiskem, takže kladná čísla jsou jasně vidět v tmavě purpurové barvě a záporná čísla v červené barvě.

Funkce pro výpočet daně, obchodní výpočty a převod měnyZjednodušte složité výpočty a ušetřete čas. Díky dvěma příhodným tlačítkům pro výpočet daně můžete jedním dotykem určit rozdíly v daňových sazbách. Vypočítejte marži automaticky pomocí tlačítek cost-sell-margin (nákup-prodej-marže), aniž byste k tomu potřebovali složité vzorce. Můžete rovněž snadno a rychle převést místní měnu na měnu podle vlastního výběru - pomocí tlačítek pro převod měny.

Naprostá univerzalitaFunkce zobrazení příkazu ukazuje stav kalkulačky automaticky. Dalšími výhodami jsou praktická funkce hodin a kalendáře a tlačítka pro výpočet konstant a pro změnu znaménka. Oddělené posuvné voliče pro desetinná místa, zaokrouhlování a počet položek vylepšují celkovou funkčnost.

Velký displej LCD a klávesnicePřestože je kalkulačka P23-DTSC přenosná, má překvapivě velký displej LCD směřující nahoru, takže čísla jsou snadno čitelná na první pohled. Prostorná klávesnice a velká, odolná, barevně odlišená tlačítka zajišťují rychlé zadávání čísel bez námahy.

Elegantní kovově stříbrné provedeníKalkulačka s elegantním designem má krásné kovově stříbrné provedení Je efektivní a elegantní, ideální pro použití v kanceláři a pro práci doma nebo pro použití na cestách.

Praktická baterie a napájení ze sítěKalkulačka P23-DTSC je napájena bateriemi a má funkci automatického vypínání pro uchování energie baterie. Indikátor vybití baterie zajišťuje spolehlivé nepřetržité používání. Kalkulačku lze připojit přímo k elektrické síti pomocí našeho volitelného adaptéru AD-11.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon P23-DTSC, o jeho funkcích a možnostech.

P23-DTSC Hodnocení a recenze