Canon F-502G

F-502G

Tato základní vědecká kalkulačka s 10 + 2 místy na 1řádkovém displeji je vybavena 140 funkcemi. Je částečně vyrobená z recyklovaného materiálu produktů Canon, díky čemuž je ideální pro lidi, kteří podporují udržitelnou spotřebu.

Výhody

  • Vědecká kalkulačka s 10 + 2 místy na 1řádkovém displeji
  • Částečně vyrobena z recyklovaného materiálu produktů Canon
  • Celkem 140 funkcí
  • 15 úrovní zanoření závorek
  • 1 nezávislá paměť
  • Pevný ochranný kryt
  • Funkce automatického vypínání

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon F-502G

Ekologické provedení


Vědecká kalkulačka F-502G s 10 + 2 místy na 1řádkovém displeji se částečně vyrábí z recyklovaného materiálu produktů Canon. Tímto způsobem je maximalizována efektivita využití zdrojů a minimalizovány ztráty. Jde o udržitelnější přístup, který ocení zvláště mladí lidé pořizující si svoji první vědeckou kalkulačku.

Široká řada 140 funkcí


Tato komplexní kalkulačka je vybavena všemi základními funkcemi nezbytnými pro studenty základních a středních škol. Pyšní se praktickou nezávislou pamětí. Celkový počet 140 funkcí* zahrnuje 15 úrovní zanoření závorek, trigonometrické a statistické výpočty, převod souřadnic, úhlové jednotky a faktoriál, výpočty kombinací a permutací. Ať při vyučování potřebujete vypočíst cokoli, tato komplexní kalkulačka je připravena dodat správný výsledek.

Optimalizovaný design, jasný displej LCD


Tenký, optimalizovaný design umožňuje snadné držení kalkulačky v dlani. Její robustní a spolehlivé provedení je doplněno praktickým ochranným pevným krytem. Velký a jasný displej LCD je snadno čitelný. Zadávání dat a výběr funkcí jsou mimořádně snadné díky velkým odolným plastovým klávesám. Vše je navrženo s ohledem na jednoduché bezproblémové ovládání.

Úsporný provoz


Funkce automatického vypnutí napájení automaticky vypne kalkulačku po 7 minutách nečinnosti, takže nedochází k plýtvání energií. Ochrana paměti zaručuje pokračování v práci bez ztráty dat i po vypnutí kalkulačky.

* podrobnosti naleznete ve specifikacích

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon F-502G, o jeho funkcích a možnostech.

F-502G Hodnocení a recenze