Canon F-789SGA

F-789SGA

Zjednodušte složité rovnice pomocí vědecké kalkulačky F-789SGA vybavené pokročilými funkcemi, jejíž součásti jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů společnosti Canon.

Výhody

  • Špičkové funkce
  • 605 pokročilých funkcí
  • Zjednodušení složitých rovnic
  • Duální napájení: solární článek a vyměnitelná baterie
  • Životnost baterie až 4 roky (při používání po dobu 1 hodiny denně v prostředí s úrovní osvětlení 300 lx)
  • S pevným krytem

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon F-789SGA

Energeticky úsporná efektivita


Model F-789SGA se vyznačuje praktickým duálním napájením. Solární napájení zaručuje maximální úsporu energie, zatímco záložní bateriové napájení znamená, že se na tuto kalkulačku můžete spolehnout za jakýchkoli světelných podmínek. Pokud není po dobu 7 minut stisknuto žádné tlačítko nebo není kalkulačka používána, funkce automatického vypnutí vypne kalkulačku, čímž ještě více šetří energii. Na rozdíl od některých kalkulaček, které je nutné po vybití jedné baterie zlikvidovat, je tato kalkulačka vybavena vyměnitelnou baterií zajišťující dlouhou životnost, obvykle 4 roky.

Špičková vědecká kalkulačka


Kalkulačka F-789SGA je prvním špičkovým modelem s displejem ve stylu učebnic matematiky ve vědecké kategorii společnosti Canon. Je dodávána s 605 pokročilými funkcemi včetně 79 vestavěných konstant a 172 vzorců pro převod jednotek. Kovově stříbrný kryt a tenké tělo dodávají profesionální vzhled. Rozměry displeje LCD jsou 60 mm na 25 mm. Kalkulačka je vhodná nejen pro studenty, ale také pro učitele, techniky a další odborníky.

Výkonné funkce paměti


Mezi další funkce patří 19 pamětí, výpočty matic až 4x4 a řešení rovnic - to je jedna z nejvýkonnějších specifikací na trhu. Všechny tyto funkce zjednodušují složité výpočty.

Ekologické provedení


Kalkulačka F-789SGA je částečně vyrobena z recyklovaného materiálu produktů Canon, který se používá pro výrobu horní a dolní části pláště, krytu baterie a pevného krytu kalkulačky. Tímto způsobem je maximalizována efektivita využití zdrojů a minimalizovány ztráty.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon F-789SGA, o jeho funkcích a možnostech.

F-789SGA Hodnocení a recenze