no consumer

Videokamery LEGRIA pro kreativní autoportréty

Vaši příznivci čekají – pochlubte se svojí kreativitou z nového úhlu pohledu v rozlišení Full HD. Jelikož videokamery řady mini nabízejí jedinečný kompaktní a snadno přenosný design, ultraširokoúhlý objektiv, otočný panel LCD a vestavěný stojánek, můžete se snadno dostat do záběru a zachytit více ze svého okolí. Díky vestavěnému rozhraní Wi-Fi můžete snadno sdílet, přenášet, kontrolovat a sledovat na dálku své výtvory, které díky úžasnému zvuku znějí stejně tak dobře, jako vypadají.

LEGRIA mini z různých úhlů

LEGRIA mini

  • 170° ultraširokoúhlý objektiv
  • Otočný panel LCD, vestavěný stojánek
  • Stereofonní mikrofon
  • Rozhraní Wi-Fi: snadné sdílení

LEGRIA mini X

LEGRIA mini X

  • 170° ultraširokoúhlý objektiv
  • Otočný panel LCD, vestavěný stojánek
  • Velký stereofonní mikrofon, lineární PCM
  • Rozhraní Wi-Fi: vzdálené sledování a snadné sdílení

Dostaňte se do záběru

Buďte hvězdou svých filmů. S pomocí ultraširokoúhlého objektivu a otočného dotykového displeje se snadno dostanete do záběru z jakéhokoli úhlu a zachytíte více ze svého okolí. Displej LCD lze navíc natočit tak, abyste se na něm sami viděli.

Jedinečný vestavěný stojánek nahrazuje stativ a umožňuje nakloněním videokamery LEGRIA snadno obohatit vaši kreativitu o různé úhly pohledu.

Videokamery řady LEGRIA mini také díky systému HS System od společnosti Canon umožňují pořizovat krásné fotografie s vysokým rozlišením a nízkou úrovní šumu. Díky zornému úhlu 170° můžete pořizovat tradičnější detailní a časosběrné záběry a ještě lépe popustit uzdu své fantazii.

Frame yourself
Broadcast yourself

Pochlubte se

S vestavěným rozhraním Wi-Fi se můžete pochlubit svojí kreativitou široko daleko. Svoje výtvory můžete nahrávat na portály a sociální sítě, jako například YouTube nebo Facebook, a dokonce je i bezdrátově sledovat prostřednictvím chytrého zařízení nebo televizoru HDTV.

Videokameru LEGRIA můžete pomocí smartphonu nebo tabletu dálkově ovládat a využít celou řadu možností přenosu živého obrazu a sdílení.

Pomocí videokamery LEGRIA mini X můžete dokonce sledovat, co se děje u vás doma, když jste pryč.

Působivý zvuk

Natáčejte filmy, které zní stejně tak dobře, jako vypadají.

S videokamerou LEGRIA mini X, která nabízí nekomprimovaný lineární záznam PCM, ruční ovládání a velký stereofonní mikrofon s vysokým poměrem signál/šum a širokým dynamickým rozsahem, můžete nahrávat zvuk v dokonalé kvalitě odpovídající diskům CD.

Videokamera LEGRIA mini umožňuje kvalitní a jednoduché nahrávání zvuku díky vysoce kvalitnímu stereofonnímu mikrofonu a funkci Výběr audioscény - stačí si jen vybrat z 5 režimů a zvuk se nastaví automaticky.

Immersive Audio