XA10

Tato inovativní videokamera XA10 AVCHD ukrývá ve svém ultrakompaktním těle profesionální technologii společnosti Canon. Pokročilé funkce a všestrannost videokamery zajišťují vynikající obraz a zvuk.

Výhody

  • Videoobjektiv Canon HD (10× zoom, 30,4 mm, F1,8)
  • Snímač Canon HD CMOS Pro
  • Profesionální zvuk
  • Video AVCHD na 64GB paměť nebo 2 sloty pro karty SDXC
  • Režim infračerveného záznamu
  • Plně ruční ovládání
  • Displej LCD s úhlopříčkou 8,8 cm; elektronický hledáček s úhlopříčkou 0,6 cm
  • Dynamický optický stabilizátor obrazu (Dynamic OIS), zesílený stabilizátor obrazu (Powered IS), okamžité automatické zaostřování (Instant AF)
  • Univerzální a rozšiřitelný systém

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon XA10

Videoobjektiv Canon HD


Rychlý, širokoúhlý, videoobjektiv Canon HD (30,4 mm, F1,8) přináší obraz profesionální kvality i do řad kompaktních videokamer. Tento objektiv je vybaven 10násobným optickým zoomem s plynule proměnlivou rychlostí, dále disponuje 8lamelovou clonou zajišťující atraktivnější bokeh.

Snímač HD CMOS Pro typu 1/3


Snímač HD CMOS Pro - původně navržen a vyráběn společností Canon pro profesionální videokamery - zaznamenává v kvalitě Full HD s nativním rozlišením 1 920 × 1 080. Díky 2,6krát větším pixelům než u běžných snímačů CMOS je zajištěn širší dynamický rozsah a vyšší citlivost.

Profesionální zvuk


Možnosti profesionálního zvuku zahrnují 2 vstupy XLR, 3,5mm zdířku pro mikrofon a vestavěný mikrofon s nízkým šumem. Zvuk se zaznamenává v 2kanálovém formátu Dolby Digital z jakékoliv kombinace vstupů.

Paměť 64 GB a 2 sloty pro karty SDXC


Videokamera XA10 zaznamenává video v rozlišení Full HD AVCHD na vestavěnou 64GB paměť typu flash rychlostí 24 Mb/s. Funkce předávání záznamu mezi 2 sloty paměťových karet SDXC umožňuje nepřetržité filmování. Funkce záznamu do dvou slotů dovoluje ukládat stejný záznam na obě karty současně.

Infračervený režim snímání


Videokamera XA10 nabízí nahrávání v infračerveném režimu v rozlišení Full HD vhodné při nedostatečném osvětlení. Zvolit si můžete dle svého vkusu zelenou nebo bílou barvu. Jedinečná povrchová úprava čoček objektivů Canon a vestavěný difuzér zajišťují čisté a ostré snímky po celé ploše. Infračervené světlo je integrované do rukojeti videokamery.

Plně ruční ovládání


Kroužek pro ruční ovládání objektivu umožňuje intuitivní ovládání ostření. Ruční ovládaní expozice, clony, rychlosti závěrky a zisku je možné přes dotykový displej LCD. Vaše kreativita může naplno rozvinout pomocí uživatelského tlačítka a ovládacího voliče.

Displej LCD s úhlopříčkou 8,8 cm; elektronický hledáček s úhlopříčkou 0,6 cm


Velký postranní dotykový displej s úhlopříčkou 8,8 cm (3,5") s ostrým rozlišením 920 tisíc bodů poskytuje kvalitní obraz. Při volbě výřezu záběru pomáhají kontrolní osciloskop a funkce Focus Assist. K dispozici je také elektronický hledáček s úhlopříčkou 0,61 cm (0,24") s 260 tisíci body.

Dynamický optický stabilizátor obrazu (Dynamic OIS), zesílený stabilizátor obrazu (Powered IS), okamžité automatické zaostřování (Instant AF)


Pokročilý systém dynamické optické stabilizace obrazu s režimem zesíleného stabilizátoru obrazu (Powered IS) zabraňuje, aby obraz byl roztřesený. Funkce okamžitého automatického zaostřování (Instant AF) zaručuje rychlé a dokonalé zaostření u každého snímku.

Univerzální a rozšiřitelný systém


Ultrakompaktní videokamera XA10 představuje univerzální a rozšiřitelný kamerový systém - vhodný pro použití v každé situaci. Rukojeť videokamery lze odejmout, což je výhodné, používáte-li ji ve stísněném prostoru. Na rukojeti se nachází tlačítko stop/start a ovládání páčky zoomu. K dispozici je také závit na filtry objektivu a patice pro příslušenství.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon XA10, o jeho funkcích a možnostech.

XA10 Hodnocení a recenze

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Přináší inspiraci, vzdělávací materiály, informace o výrobcích a nové aktualizace za účelem poskytnutí úplného zázemí pro profesionální fotografy a filmaře používající výrobky Canon, ale také pro pokročilé nadšence po celém světě.