Canon EOS-1D C

EOS-1D C

Průkopnický multimediální fotoaparát EOS-1D C, který vyniká kvalitou fotografií i filmů, přináší filmy v rozlišení 4K a pokročilé funkce videa, jako je například gama korekce Canon Log, do vysoce výkonného těla digitální jednooké zrcadlovky.

Výhody

  • Filmy v rozlišení 4K
  • 1080p při rychlosti 50/60 snímků/s; gama korekce Canon Log
  • Nekomprimovaný výstup HDMI při rozlišení Full HD v 8bitovém formátu 4.2.2
  • 18,1megapixelový snímač CMOS o velikosti políčka kinofilmu
  • Fotografování rychlostí až 12 snímků/s a 14 snímků/s
  • Systém automatického zaostřování s 61 body
  • Rozsah citlivosti ISO 100 až 25 600
  • Dva procesory DIGIC 5+
  • Displej LCD Clear View II s úhlopříčkou 8,1 cm (3,2")
  • Kompatibilita s objektivy EF a EF Cine

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EOS-1D C

Filmy v rozlišení 4K


Filmy ve standardu rozlišení digitálních filmů 4 096 × 2 160 (4K) jsou zaznamenávány na karty CF rychlostí 24 snímků/s (23,976 snímku/s) nebo rychlostí 25 snímků/s ve formátu M-JPEG (8bitový 4.2.2), což zaručuje vynikající kvalitu filmových záběrů vhodnou pro filmařský průmysl.

Pokročilé funkce videa


Pokročilé funkce videa zahrnují záznam v rozlišení Full HD (1080p) při proměnlivých rychlostech snímání až 50 nebo 60 snímků/s - ideálních pro rychlou akční scénu nebo pomalý pohyb - a také uživatelské ovládání expozice, zvuku a komprese a možnost oříznutí Super 35 mm. Vestavěná gama korekce Canon Log poskytuje neutrální kvalitu obrazu s širokým dynamickým rozsahem (800 %) pro zajištění maximální svobody při úpravách po pořízení záznamu. Nekomprimovaný výstup HDMI umožňuje záznam obrazu v rozlišení 1 920 × 1 080 při 8bitovém formátu 4.2.2 na externí záznamníky a dokáže tak splnit požadavky různých pracovních úloh. Fotoaparát obsahuje zdířku pro sluchátka ke kontrole ručně nastavitelných úrovní zvuku.

18,1megapixelový snímač CMOS o velikosti políčka kinofilmu


Snímač CMOS o velikosti políčka kinofilmu od společnosti Canon s rozlišením 18,1 megapixelu poskytuje ohromující výkon pro vytváření snímků s vysokým rozlišením s kvalitou srovnatelnou s fotoagenturami a neobyčejně nízkým šumem i v nejtmavších podmínkách. Přináší také optimální výsledky z širokoúhlých objektivů a lepší kontrolu nad hloubkou ostrosti.

Superrychlé fotografování


Zachyťte každou sekundu akce pomocí kontinuálního snímání rychlostí až 12 snímků/s (14 snímků/s v režimu fotografování supervysokou rychlostí) a vytvořte souvislé sekvence až 180 velkých snímků typu JPEG (38 typu RAW).

Obrovský rozsah citlivostí ISO


Neobyčejně široký rozsah citlivostí ISO 100 až 25 600 pro filmy a 100 až 51 200 pro fotografie, který lze rozšířit až do neuvěřitelné citlivosti ISO 204 800, znamená, že v celém rozsahu od nejjasnějších podmínek až po téměř naprostou tmu není nikdy nutné ukončit fotografování.

Systém automatického zaostřování s 61 body


Vysoce přesný systém automatického zaostřování s 61 body je vybaven 41 křížovými snímači s vysokou citlivostí pro rychlé a přesné zaostřování rychle se pohybujících objektů, a to za jakýchkoli světelných podmínek, a navíc 5 duálními křížovými body automatického zaostřování pro dosažení vyšší přesnosti.

Dva procesory "DIGIC 5+"


Dva procesory "DIGIC 5+" nejnovější generace od společnosti Canon zajišťují dosud nejrychlejší a nejpokročilejší zpracování obrazu umožňující dosáhnout nejlepší kvality obrazu v této třídě.

Velký antireflexní displej LCD


Obrazovka LCD Clear View II s vysokým rozlišením, úhlopříčkou 8,11 cm (3,2") a 1 040 000 body umožňuje snadno a přesně prohlížet snímky a videozáznamy. Jedinečně odolná antireflexní struktura z tvrzeného skla brání vzniku odrazů i za nejjasnějšího slunečního světla.

Kompatibilita s objektivy EF


Fotoaparát je kompatibilní s kompletní řadou objektivů Canon EF, včetně objektivů EF pro filmové kamery, dále s blesky Speedlite řady EX a řadou dalšího stávajícího příslušenství EOS.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon EOS-1D C, o jeho funkcích a možnostech.

EOS-1D C Hodnocení a recenze

Důležitá aktualizace